najtańsze płytki
płytki cersanit

Amelia

 

 

Płytki są istotnym elementem wyposażenia każdej łazienki, a odpowiednio dobrane kompozycje kolorystyczne mogą nadawać jej cały ton. Jednak liczy się nie tylko estetyka - idealne płytki to takie, które są zarazem estetyczne, jak i praktyczne, czyli wytrzymałe oraz odporne na wszelkiego rodzaju czynniki zewnętrzne, zaczynając od wilgoci, kończąc na zarysowaniach. Takie właśnie cechy ma kolekcja płytek Amelia - jest to kolekcja płytek łazienkowych wysokiej jakości firmy Pilch.

 

 

Płytki te dostępne są zarówno w wersji ściennej, jak i podłogowej. W obu wariantach plytki cechują się wysoką estetyką i kolorowymi wzorami, co daje możliwości stworzenia idealnie pasującej do wystroju łazienki kompozycji lub urządzenia wnętrza, które będzie cieszyć oczy swoją nowoczesnością. Płytki ścienne Amelia dostepne sa w wymiarach 30 x 45 cm, zaś elementami ozdobnymi są estetyczne dekory w odcieniu fioletowym z motywem kwiatowym (gdzie znajdują się m.in. róża i lawenda), listwa w formacie 30 x 45 cm oraz listwa Kaleydos (1 x 30 cm). Odpowiednia ich kombinacja sprawi, że w łazience zapanuje jasny, wiosenno-letni nastrój z delikatną nutką najwyższej klasy elegancji.

 

 

Wymienione płytki oraz elementy dekoracyjne doskonale uzupełniają cztery rodzaje mozaik szklanych w formacie 30x30, która umożliwią stworzenie unikatowego wzoru lub zaakcentowanie wybranego obszaru ściany. Płytki cechuje duża odporność na czynniki zewnętrzne oraz wysokiej jakości wykonanie, dzięki czemu mogą służyć za ozdobę przez długie lata bez konieczności wymieniania. 

 

 

Płytki podłogowe Amelia dostępne są w wymiarach 33x33 cm i w dwóch odmiennych kolorach: głębokiej czerni i śnieżnej bieli. Kryją w sobie pewną niespodziankę - po bliższym przyjrzeniu się widać na każdej powierzchni niemal niewidoczny, subtelny wzór. Można ułożyć z nich w łazience lub toalecie klasyczną szachownicę lub inną, dowolnie zaprojektowaną, dwukolorową mozaikę. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby zdecydować się również na monochromatyczny design podłogi.

 

 

Niezależnie od wyboru, każdy rodzaj wzoru podłogowego może zostać wzbogacony specjalnie przygotowanymi pod kątem łazienek dekorami w formacie 33 x 33 cm. Są dostępne ich trzy wersje: niebieska, szaro-niebieskim oraz niebiesko-biała. Kolekcja płytek łazienkowych wysokiej jakości firmy Pilch to gwarancja wysokiej estetyki oraz możliwość stworzenia różnego rodzaju wzorów, mozaik i połączeń w różnych stylach. Wybór zależy tylko i wyłącznie od indywidualnych preferencji, co daje całkowitą swobodę w działaniu.

 

 

 
Realizacja: CREATIVE-IT, Pozycjonowanie stron: SeoBusiness.pl