najtańsze płytki
płytki cersanit

Arco

płytki do łazienki

 

 

W łazience zaczynamy i kończymy nasz dzień. Powinno więc być to miejsce, w którym ładujemy akumulatory, a jednocześnie się relaksujemy. Niepowtarzalny klimat łazienki nadają przede wszystkim płytki. Odpowiednio dobrane sprawią, że będzie ona wizytówką mieszkania. Kolekcja płytek Arco producenta Polcolorit to doskonały wybór dla tych, którzy chcą urządzić łazienkę działającą na zmysły.

 

 

W skład tej kolekcji wchodzą płytki ścienne w formacie w rozmiarach 25x60 cm i płytki podłogowe o wymiarach 30x30 cm. Mają one błyszczące wykończenie i występują w trzech kolorach: białym, zielonym i jasnoróżowym. Kolekcję uzupełniają dekoracyjne płytki ścienne z motywami kwiatów – róż i tulipanów – w różnych rozmiarach oraz pasujące do nich listwy. Kolekcja zachwyca intensywnością barw i bogactwem wzorów. To propozycja dla tych, którzy nie lubią nudy i jednostajności.

 

 

Płytki mają szansę przypaść do gustu zarówno wielbicielom wzorów modernistycznych, jak i tradycyjnych. Kwiaty, jako element dekoracyjny jest bowiem znany od dawna, ale nigdy nie wychodzi z mody. Płytki z tej kolekcji dają duże pole do popisu - można je bowiem zestawiać ze sobą na różne sposoby, osiągając odmienne efekty. Gdy w naszej łazience będą przeważać białe płytki, jej styl będzie ultranowoczesny, zgodny z najnowszymi trendami. Przewaga zieleni doda nam energii, ale będzie też oazą relaksu. Gdy łazienkę zdominuje róż, uczyni on wnętrze bardzo delikatnym i kobiecym. Płytki Arco pozwalają na urządzenie łazienki w różnych stylach.

 

 

Doskonale sprawdzą się we wnętrzach designerskich, urządzonych minimalistycznie, gdzie dobrze wyglądają duże i wyraziste wzory. Wówczas niepotrzebne są już dodatkowe dekoracje, by łazienka prezentowała się nienagannie. Kwiatowe wzory i subtelne kolory charakteryzujące tę serię, dają również możliwość urządzenia łazienki w stylu romantycznym. Wystarczy kilka elementów – jak na przykład stylizowane baterie łazienkowe i zapach perfum unoszący się w powietrzu, by zakochać się w tak urządzonej łazience. Z pomocą płytek Arco można również wyczarować wnętrze bardzo kolorowe i egzotyczne, co doskonale podkreślą drewniane dodatki. W otoczeniu tych płytek doskonale poczują się również osoby kochające naturę. Barwne tulipany i róże pozwolą nam przenieść się na łono natury i nawet w zimie poczuć wiosnę. Kolekcja jest bardzo optymistyczna i sprawia, że już od rana mamy dobry humor.

 

 

płytki ceramiczne

 
Realizacja: CREATIVE-IT, Pozycjonowanie stron: SeoBusiness.pl