najtańsze płytki
płytki cersanit

Ardesia

płytki ceramiczne

 

 

Kolekcja płytek ceramicznych Ardesia firmy Polcolorit to świetne rozwiązanie dla wszystkich osób ceniących sobie nienaganny design w surowym stylu. Płytki ceramiczne tej serii charakteryzują się półmatowym wykończeniem i są dostępne w różnych wzorach, kolorach i rozmiarach. Płytki ścienne mają wymiar 30 x 60 cm i dostępne są w jednym z dwóch kolorów - białym (Bianco) lub czarnym (Nero). Płytki podłogowe również dostosowane są do płytek podłogowych i można zakupić je w tych samych rozmiarach, ale ich rozmiar to 59,6 cm x 59,6 cm. Płytki w kolorze Bianco pasują idealnie do niedużych łazienek. Ich bardzo jasny kolor rozświetla wnętrze i optycznie je nieco powiększa.

 

 

Płytki w kolorze Nero zdecydowanie najlepiej sprawdzą się w łazienkach. Czarny kolor nadaje klasy i szyku, jednak w przeciwieństwie do jasnych odcieni nie powiększa optycznie pomieszczenia - wręcz przeciwnie, nieco je pomniejsza. Dlatego powinno się raczej unikać czarnych płytek w niedużych łazienkach. Nasze płytki z serii Ardesia można ze sobą dowolnie łączyć. Bardzo ładnie może wyglądać łazienka z czarną podłogą i białymi ścianami lub z czarną podłogą, białymi ścianami i paskiem na pewnej wysokości.

 

 

Uzupełnieniem całej naszej kolekcji płytek ceramicznych są motywy dekoracyjne, których nie brakuje. Posiadamy w sprzedaży płytki z motywem pajęczyny w kolorze jasnym i ciemnym o wymiarach 30 x 60 cm. W naszej ofercie znajdują się również listwy wykończeniowe dostępne w wersji zwykłej i jako dekory. Niezależnie od ich rodzaju i koloru, dostępne są w wymiarze 6,5 x 60 cm. W sprzedaży posiadamy także elementy dekoracyjne z motywem kamieni oraz dekoracyjne mozaiki o wymiarach 30 x 30 cm. Mozaiki mogą składać się z małych kwadracików (12 x 12) lub z prostokątów ( 3 x 12).

 

 

Kolekcja Ardesia oferuje również wysokiej jakości płytki imitujące murek o wymiarach 30 x 60 cm oraz szklaną listwę o wymiarach 2,8 x 30 cm. Połączenie ze sobą wszystkich pasujących elementów wykończenia łazienki tego rodzaju płytkami pozwala na urządzenie jej w dowolny sposób. Minimalistyczna i jednocześnie bardzo elegancka kolekcja płytek ściennych i podłogowych Ardesia została stworzona z myślą o wszystkich osobach, które cenią sobie w szczególny sposób prostotę, surowy design i solidne wykończenie.

 

 

płytki do łazienki

 
Realizacja: CREATIVE-IT, Pozycjonowanie stron: SeoBusiness.pl