najtańsze płytki
płytki cersanit

Arkesia

 

 

Piaskowiec to niezwykle szlachetny materiał, często wykorzystywany przy pracach wykończeniowych. Dzięki kolekcji płytek Arkesia może zagościć on w każdym domu i nadac każdemu pomieszczeniu niezwykłego charakteru. Kolekcja Arkesia marki Kwadro Ceramika to wyrób najwyższej jakości. Została ona zaprojektowana jako wykończenie salonów oraz z przeznaczeniem do pomieszczeń o charakterze otwartym.

 

 

Na tle innych płytek ceramicznych wyróżnia się swoim niepowtarzalnym stylem. Dodatkowy atut stanowi fakt, iż płytki imitują piaskowiec, co sprawia, że każde duże pomieszczenie będzie się dzięki nim doskonale prezentować. Jest to propozycja niezwykle bogata, składająca się z bardzo wielu elementów i różnych wariantów, które można ze sobą łączyć na niezliczone sposoby. Dzięki temu każde wnętrze zyska prawdziwą niepowtarzalność i ponadczasowość. W ramach kompozycji wyróżnić można trzy formaty: 44,8 cm na 44,8 cm, 59,8 cm na 29,8 cm a także 59,8 cm na 59,8 cm. Występują one w kilku kolorach, przykładowe to: Beige - odcień jasnego beżu, Brown - tonacje ciepłego brązu, Grafit - wyrazisty i mocny akcent, Grys - o bardziej subtelnym charakterze, Mocca - o barwie czekoladowej.

 

 

Dodatkowo, wybierając te płytki, możemy zdecydować się na jedną z trzech powierzchni: delikatna satyna, niezwykle elegancka powierzchnia wypolerowana albo ta o wyraźnie wyczuwalnej strukturze. Ważnym atutem tej kolekcji jest fakt, że nadają się do położenia zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz.Idealnie sprawdzą się jako płytki podłogowe dosalonu. ale również jako płytki do łazienki, kuchni czy holu. Dzięki swojej mrozoodporności doskonale sprawdzą się także jako uzupełnienie przestrzeni przy basenie lub na tarasie. Dodatkową cechę stanowi tonalność płytek, dzięki której uzyskać można jeszcze wyrazistszy i ciekawszy efekt kolorystyczny.

 

 

Wszystkie płytki z kolekcji są antypoślizgowe. Można je uzupełnić również o dekoracje, na które składają się cokoły, rozety, a także narożniki, które występują w różnych odmianach. Decydując się na aranżację marki Kwadro Ceramika mamy do dyspozycji również płytki ścienne. Stanowią je ozdobne inserta oraz różnego rodzaju mozaiki, kompozycje listew, dekoracyjne paski, a nawet stopnice na schody. Bogactwo kolekcji niesie ze sobą nieskończenie wiele możliwości stylizacyjnych. Płytki zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów przy wykorzystaniu najnowszych technologii. Raz położone będą nam służyć na długie lata, ponieważ gwarantują trwałość i niezawodność w każdej sytuacji.

 

 

 
Realizacja: CREATIVE-IT, Pozycjonowanie stron: SeoBusiness.pl