najtańsze płytki
płytki cersanit

Attic

ar_attic_2

 

 

Nowoczesny, stylowy, designerski hit nad hitami, to idealny opis płytek Attic Hit marki Caramstic, które nie bez powodu tak właśnie zostały nazwane. Oryginalne wzory, przepiękne, delikatne, ciepłe kolory. Z pewnością słowa latte i mocha kojarzą się z ciepłą, aromatyczną, smaczną i wyborną kawą? Dokładnie takie samo skojarzenie będziesz mieć z płytkami ceramicznymi Attic. Płytki zachwycą nowego nabywce swym nietuzinkowym wzorem, który nadaje wnętrzu niebywałego wykończenia. Połączenie kawowego koloru z kwiatowym akcentem, to miód na ludzkie oczy i duszę. Róża, mak i słonecznik, to idealne, wiosenne, lekkie połączenie, które wywołuje uśmiech i spokój.

 

 

Płytki prezentują się efektownie, elegancko oraz prezentują sobą nowoczesny styl. W zestawie znajdują się trzy sztuki, każda w formacie 30 x 60 cm. Jeśli z kolei lubisz ciemno-białe, stare, ale unikatowe fotografie z kobiecym, motoryzacyjnym i budowlanym akcentem, to płytki CERAMSTIC Attic Newspaper są zaprojektowane właśnie dla Ciebie. Nadruk na trzech pionowych płytkach tworzy oryginalną całość, która przyciąga wzrok oraz prezentuje się niebywale na łazienkowej ścianie. Płytki są rektyfikowane, z matową powierzchnią, pierwszego gatunku. Prezentowane są w formacie prostokąta o wymiarach 30x60 cm. Płytki można zamontować pionowo, jak również poziomo.

 

 

Obydwie wersje będą nadawać wnętrzu wyjątkowości i klasy, są wprost stworzone do łączenia z innymi produktami ceramicznymi tej samej firmy. Producent zaprojektował płytki ścienne i podłogowe. Każde wyróżniają się unikatowym designem. Naścienne pakowane są po 8 sztuk, pokrywają powierzchnię 1.44 m2, mają matową powierzchnie. Jest to produkt idealny do wykończenia kuchni, jak również łazienki. Kwadratowa faktura płytek ma rozmiar 60 x 60 cm, pakowane są po 4 sztuki. Jest to produkt wysokogatunkowy, odporny na mróz, posiada wysoką klasę ścieralności.

 

 

Dzięki tym zaletom doskonale nadadzą się do aranżacji na zewnątrz i pomieszczeń często używanych. Ponadto, producent zaprojektował listwy podłogowe, szklane w kolorze ciemnej i mlecznej kawy, są one doskonałym dopełnieniem i wykończeniem płytek. Z nimi tworzą spójną, wyrafinowaną, oryginalną całość. Listwy mają wymiary 6 x 60 cm, można je zastosować na wykończenie płytek wysoko, jak również nisko pomieszczenia. Nie ma nic przyjemniejszego od wypicia porannej kawy czy chwili relaksu w doskonale zaprojektowanym i wykończonym wnętrzu, z wysokogatunkową armaturą i dodatkami.

 

 

attic_1

 
Realizacja: CREATIVE-IT, Pozycjonowanie stron: SeoBusiness.pl