najtańsze płytki
płytki cersanit

Basic Palette

płytki opoczno

 

 

Opoczno to prestiżowa marka istniejąca na polskim rynku już od ponad 130 lat. Nieprzerwanie inspiruje kolejne pokolenia dając pewność doskonałego wyboru na kolejne lata. Nowoczesny design wyróżniający się pastelową kolorystyką, najwyższą jakością materiału oraz ponadczasową linią idealnie trafia w wymagające gusta klientów. Kolekcja Basic Palette z pewnością nie przeminie wraz ze zmieniającą się modą z uwagi na swój niepowtarzalny i klasyczny charakter. Została ona stworzona z myślą nie tylko o osobach, które zawodowo zajmują się projektowaniem, ale przede wszystkich z uwagi na na indywidualnych klientów, którzy chcieliby sami wykreować swoje własne i oryginalne wnętrze.

 

 

Płytki do łazienki z tej serii nadadzą temu miejscu bardzo indywidualnego i niezwykłego wyglądu, który zachwycał będzie każdego przez bardzo długi czas. W skład kolekcji wchodzą zarówno płytki ścienne, które dostępne są w wymiarach 29,7x60cm, jak również płytki podłogowe wielkości 29,7x29,7cm. W zależności od koncepcji i indywidualnego projektu łazienki, klienci mogą wybierać spośród siedmiu dostępnych wersji kolorystycznych: beż, jasny brąz, szarość, grafit, fiolet oraz czysta biel, zarówno w połysku jak i w macie. Dodatkową opcją kolekcji Basic Palette jest wspaniała płytka strukturalna - pięknie żłobiona, bardzo efektowna płytka z motywem fali, która stanowi doskonały przykład światowego designu w polskim wzornictwie.

 

 

Ponadto kolekcja Basic Palette w swojej ofercie posiada również wspaniałą płytkę podłogową w stylu patchworkowym, przy użyciu której można zaprojektować fantastyczny, przyciągający spojrzenie wzór lub po prostu w dowolny sposób połączyć ze stonowanymi, gładkimi płytkami, kreując niezliczone ilości niepowtarzalnych aranżacji wnętrz. Szklane listwy w żywych kolorach w formacie 4,8x60cm stanowią idealne i bardzo efektowne wykończenie wzoru oraz pomagają w niepowtarzalny sposób ożywić całe pomieszczenie, jak również wprowadzić wyjątkową energię.

 

 

Można bawić się łącząc płytki matowe z błyszczącymi, dodając wzory lub wykańczając całą aranżację kolorowymi listwami nadając swojej łazience niezwykłego, indywidualnego charakteru sprzyjającemu wyciszeniu się i relaksowi. Łazienka służy nie tylko do szybkiej porannej lub wieczornej toalety - to również wspaniała strefa relaksu i SPA, dzięki której odpoczywamy po całym dniu stresu, obowiązków i wielkomiejskiego zgiełku. Opoczno dba o klientów zapewniając im ogromny wybór wspaniałych, niepowtarzalnych kolekcji, które powstają przy współpracy z największymi pracowniami wzorniczymi. Opoczno to również synonim designu z uwagi na fakt, iż wszystkie kolekcje powstają przy użyciu najnowocześniejszych technik produkcji.

 

 

płytki do łazienki

 
Realizacja: CREATIVE-IT, Pozycjonowanie stron: SeoBusiness.pl