najtańsze płytki
płytki cersanit

Butterfly

płytki ceramiczne

 

 

Elementy wykończeniowe, takie jak płytki są niezwykle istotne dla zbudowania ciekawego wnętrza. Ciekawe wzory i piękne kolory to podstawa udanej stylizacji. Wszystkie te cechy znaleźć można w kolekcji łazienkowych płytek rektyfikowanych Butterfly, marki Alfa Cer. Jest to doskonała propozycja dla fanów elegancji, jakości i świetnego designu. Seria Butterfly zawiera wiele elementów, które można łączyć ze sobą, tworząc oryginalne i niepowtarzalne kompozycje.

 

 

W skład kolekcji wchodzą płytki ścienne o wymiarach 30 cm na 60 cm, płytki podłogowe w dwóch wariantach - Eleccio i Ceramstic - każda o wymiarach 60 cm na 60 cm. Ponadto doskonałe uzupełnienie stanowią listwy Morino, listwy dopasowane motywami do płytek dekoracyjnych, dekory z motywem geometrycznym, jak również dekory szklane przedstawiające kwiaty i motyle, nawiązujące tym samym do tytułu serii. Propozycję marki Alfa Cer charakteryzują wesołe i ciepłe barwy oraz oryginalne wzornictwo. Szklane elementy dekoracyjne to odpowiedź na nowoczesne trendy w urządzaniu wnętrz. Z kolei piękne barwy pozwalają płytkom dopasować się do każdej łazienki.

 

 

Uzupełniona subtelnymi dodatkami aranżacja będzie prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Co więcej, dzięki tak różnorodnym elementom w ramach serii, uzyskamy niezwykły klimat w swojej łazience. Cała kolekcja charakteryzuje się doskonałą jakością wykonania, z uwzględnieniem najdrobniejszych szczegółów. Warto zwrócić również uwagę, że poszczególne elementy można ze sobą dowolnie komponować, co sprawia, że nie będzie dwóch identycznych aranżacji. W ten sposób każdy z nas może zabawić się w domowego architekta, a efektem naszej pracy będzie niezwykle nastrojowa łazienka, w której każdy będzie chciał spędzić choć chwilę. Kolekcja Butterfly, oprócz swoich walorów estetycznych, gwarantuje również trwałość i wytrzymałość w użytkowaniu. Płytki posłużą nam na długie lata. Dzięki wysokiej jakości materiałów, z których zostały wykonane, łatwo je także utrzymać w czystości.

 

 

Do codziennej pielęgnacji wystarczy wilgotna szmatka nasączona łagodnym detergentem i w kilka chwil płytki zalśnią swoim naturalnym blaskiem. Błyszcząca powierzchnia poszczególnych elementów nada wnętrzu prawdziwy styl glamour. Subtelne motywy kwiatów i motyli z pewnością zadowolą damskie grono klientów, ale dopasują się także do łazienki rodzinnej, a nawet do typowo męskiej. Wszystko to za sprawą różnorodności i tego, że możemy dzięki niej stworzyć swój indywidualny projekt, skrojony na miarę własnych potrzeb. Kolekcja marki Alfa Cer to doskonałe połączenie nowoczesności i jakości na najwyższym poziomie.

 
Realizacja: CREATIVE-IT, Pozycjonowanie stron: SeoBusiness.pl