najtańsze płytki
płytki cersanit

Calacatta

CALACATTA

 

 

Płytki Calacatta by Ceramika Końskie, to wyjątkowo elegancka i efektowna kolekcja płytek doskonale sprawdzających się w różnego typu wnętrzach. W obrębie kolekcji znajdują się płytki w kilku odcieniach bieli, dlatego całość ma wyszukany i niebanalny charakter, zwłaszcza, że widoczna jest tu silna inspiracja ponadczasowym pięknem marmuru. Nic tak nie dodaje szlachetności wnętrzu, jak szlachetny urok kamienia naturalnego, zatem bez względu na to czy Państwa łazienka urządzona jest w tradycyjnym, czy nowoczesnym stylu, warto postawić na klasyczną odsłonę marmurowego piękna. Kolekcja płytek łazienkowych swoją unikalność zawdzięcza technologii lappato. Dzięki jej wykorzystaniu płytki zyskują niezwykle pięknie wyglądającą powierzchnię, która połyskuje jak tafla lodu.

 

 

Pofalowana struktura płytek nieregularnie odbija światło - stąd ów niezwykły efekt urzekającego błysku. Realistyczny rysunek skały zapewnia płytkom niepowtarzalność oraz ekskluzywność.Decydując się na urządzenie łazienki z wykorzystaniem tych płytek, przyczynią się Państwo do stworzenia wyjątkowej przestrzeni, która będzie urzekać swoim wyglądem przez długie lata. Charakter kolekcji pozwala na to, by zmienić łazienkę w oazę spokoju i harmonii. Design dekoracyjnych płytek nawiązuje do klasycznego wzornictwa starożytnej Grecji. Listwy i narożniki z motywem meandru stanowią niezwykłą ozdobę całej kolekcji i pozwalają wyobraźni przenieść się w świat mitycznej krainy.

 

 

Geometryczność tego wzoru oraz wzorów zastosowanych na mozaikach i stopnicach najlepiej jest eksponowana we wnętrzach, gdzie wykorzystuje się wyposażenie w kolorach bieli, czerni oraz srebra. Prezentowane tutaj płytki to mrozoodporny produkt pierwszego gatunku. Znajdzie zastosowanie nie tylko w łazience, ale też w kuchni czy salonie. Na całość składa się kilka rodzajów płytek uniwersalnych o odmiennych wymiarach, różniących się także nieznacznie odcieniem oraz wzorem.Znajdą tu Państwo płytki o wymiarach: 29,8 x 59,8, 44,8 x 89,8 cm, 59,8 x 59,8 cm oraz 44,8 x 44,8 cm. W skład kolekcji wchodzą także stopnice (29,8 x 59,8 cm) i cokoły w dwóch rozmiarach (7,2 x 59,8 cm i 7,2 x 44,8 cm). Istotnymi elementami są również listwy (9,8 x 44,8 cm i 9,8 x 59,8 cm) i dwa typy mozaik (29,8 x 29,8 cm) oraz narożniki.

 

 

CALACATTA_2

 
Realizacja: CREATIVE-IT, Pozycjonowanie stron: SeoBusiness.pl