najtańsze płytki
płytki cersanit

Carrara

Carrara-kuchnia

 

 

Płytki ceramiczne Carrara pochodzące od jednego z najbardziej uznanych producentów, nadadzą wnętrzu zarówno eleganckiego jak i nowoczesnego wyglądu. Do wyboru są trwałe płytki podłogowe oraz propozycje ścienne, które w ostatnim czasie cieszą się dużym zainteresowaniem. Posiadają one ciekawe motywy kieliszków bądź owoców, które będą doskonale wyglądać w każdej kuchni niezależnie od jej wielkości. Nowoczesne płytki kuchenne Carrara z ciekawą tematyką dostępne są w formacie 30x60 cm, jednak aby utworzyć z nich cały, spójny element należy wybrać 2 płytki, dzięki czemu łatwo powstanie motyw w formacie 60x60 cm, więc bez trudu można dopasować wielkość produktu do przestrzeni.

 

 

Ten ciekawy element dekoracyjny o dość sporych wymiarach idealnie wygląda w połączeniu z drobną mozaiką szklaną w podobnej kolorystyce, ponieważ wyróżnia się wśród niewielkich detali. Motyw kieliszków na białym tle lub też cytryny czy truskawki wpadające do wody z pewnością oczaruje każdego i sprawi, że pomieszczenie będzie miało zupełnie nowy i niepowtarzalny wygląd, bez cienia nudy. Aranżując kuchnię warto postawić na innowację, by to miejsce, w którym codziennie przebywają wszyscy domownicy nie stanowiło standardowego, katalogowego pomieszczenia, tylko odzwierciedlało charakter mieszkańców. Osoby szukające minimalizmu mogą zdecydować się na jedną płytkę z motywem czerwonej, apetycznej truskawki, która zanurza się w wodzie, w połączeniu z innymi pojedynczymi elementami w jasnych barwach.

 

 

Za to jednostki o artystycznej duszy mogą wybrać więcej kwadratowych płytek z ciekawym motywem i umieścić je w różnych miejscach w kuchni. Niezależnie od tego czy będzie to przy kuchence, stole, nad zlewem czy obok szafki, wnętrze z całą pewnością zaciekawi każdego. Warto zdecydować się na propozycję cenionego producenta Carrara, ponieważ te produkty z obecnej oferty, to zupełne przeciwieństwo dostępnych klasycznych płytek ceramicznych, które można spotkać w wielu kuchniach rodziny bądź też przyjaciół. Nie bez przyczyny coraz więcej osób robiąc remont swojej kuchni wybiera podłogowe płytki o wymiarze 30x30 cm, które można ułożyć bardzo szybko i łatwo. Żywa kolorystyka płytek ściennych doda zarówno energii jak i optymizmu. Te wszystkie propozycje doskonale wkomponują się w każde pomieszczenie i stworzą symetryczną i elegancką całość. Carrara to najwyższa jakość produktu pasująca zarówno do metalowych jak i szklanych, stylowych mebli.

 
Realizacja: CREATIVE-IT, Pozycjonowanie stron: SeoBusiness.pl