najtańsze płytki
płytki cersanit

Cemento

cemento

 

 

Kolekcja płytek rektyfikowanych Cemento, marki Pilch to doskonałe rozwiązanie dla miłośników minimalizmu i prostoty. Z pewnością zaspokoi oczekiwania estetów, którzy marzą o nieskomplikowanych i niewymagających godzin projektowania wnętrzach. Swoim wyglądem nawiązuje do przetartego betonu, nadając pomieszczeniom klimatu nowoczesności i pewnej surowości. Niewymuszona elegancja - tak można w dwóch słowach określić kolekcję płytek gresowych zaprojektowanych przez designerów firmy Pilch.

 

 

Kolekcja Cemento, pomyślana jako płytki podłogowe, sprawdzi się niemal w każdym pomieszczeniu, bez względu na jego przeznaczenie. Stanie się ona ozdobą zarówno salonu jak i łazienki, czy sypialni. Sama w sobie może stanowić wystarczającą dekorację i nie wymaga dodatkowych ozdobników. Łatwo się ją sprząta i utrzymuje w czystości, co również powinno ucieszyć zwolenników minimalizmu. Kolekcja rektyfikowanych płytek gresowych łączy w sobie kilka elementów, dzięki czemu można stworzyć z niej bardzo wiele różnych aranżacji. W skład kolekcji Cemento wchodzą płytki o wymiarach 60 cm na 60 cm. Są one dostępne w dwóch kolorach - grafit lub szary. Można je dobrać do swoich potrzeb zależnie od indywidualnej wizji oraz od klimatu wnętrza, który chcemy osiągnąć.

 

 

Dodatkowo do zestawu można dobrać dekory z wyjątkowym ornamentem. Pierwszy z nich to dekor ornament typu esy floresy, który można wykorzystać w dwóch różnych rodzajach rozmieszczenia. Drugi z kolei to dekor inserto zawierający jasne, ozdobne kółka, także możliwy do ułożenia na dwa różne sposoby. Kolekcję wieńczy narożnik o wymiarach 9,8 cm na 9,8 cm. Narożnik ten także został wykonany w trzech wersjach, by każdy mógł go sobie indywidualne dopasować. Płytki marki Pilch to rozwiązanie proste i funkcjonalne, które daje jednak piorunujący efekt. Znajdzie uznanie u ludzi ceniących prostotę, ale doskonale wpasuje się także w klimat wnętrza w stylu glamour.

 

 

Srebrne dodatki i surowa podłoga w kolorze grafitowym świetnie ze sobą współgrają. Dla osób poszukujących nietuzinkowych rozwiązań będzie to strzał w dziesiątkę. Rektyfikowane płytki gresowe będą wyglądać doskonale w salonie, miejscu spotkań rodziny i przyjaciół. Ale przetarty beton wpisze się również idealnie w klimat nowoczesnej łazienki, a nawet minimalistycznej kuchni. Elementy kolekcji można dowolnie łączyć ze sobą i bawić się ciekawymi rozwiązaniami. Wystarczy puścić wodze fantazji i na zawsze odmienić swoje wnętrze. Rozwiązanie marki Pilch to opcja dla odważnych osób, które lubią oryginalne i zdecydowane aranżacje we wnętrzach.

 

 

cemento_2

 
Realizacja: CREATIVE-IT, Pozycjonowanie stron: SeoBusiness.pl