najtańsze płytki
płytki cersanit

Najwyższa jakość i oryginalny wygląd

cersanit_city_1

 

 

Kuchnia i łazienka są jednymi z najważniejszych pomieszczeń w naszym mieszkaniu, powinniśmy więc zadbać o nie z należytą uwagą nie tylko pod kątem funkcjonalności i dostępności w nich nowoczesnych sprzętów, ale również i pod kątem elegancji i wyglądu samego pomieszczenia. W dbaniu o nasze łazienki pomogą nam dobrze dobrane płytki ceramiczne. Zestaw CITY będzie jednym z najlepszych wyborów. CITY, nowa kolekcja prosto od znanej i cenionej firmy Cersanit, to seria płytek w kilku odcieniach szarości, lub białym.

 

 

Jest ona dostępna w formatach 29,7x60 cm - kolekcja przeznaczona na ścianę - oraz 33,3x33 cm - wersja dla podłogi. Dodatkowo istnieje możliwość zakupienia płytek z motywem geometrycznym, lub miejskim - różnego rodzaju i wielkości budynki - oraz specjalnych, kolorowych szklanych listew, dzięki czemu kładzenie płytek będzie łatwe nawet dla początkujących i po prostu szybkie. Płytki CITY to świetne rozwiązanie dla każdego, kto preferuje w swojej łazience styl industrialny - to właśnie z myślą o takich osobach przygotowana została kolekcja z motywem miasta. Wszystkie płytki są matowe i nieco przypominają beton, dzięki czemu nie posiadają niepotrzebnego odblasku i nie nadają pomieszczeniu wrażenia sztuczności, czy też dużej sterylności.

 

 

Dzięki unikalnym motywom płytek łazienkowych CITY możemy ułożyć na naszej ścianie całe miasto, szereg kamienic, swoistą panoramę z dawnych czasów, co z pewnością ożywi z początku nudne pomieszczenie i nada mu własnego charakteru i niepowtarzalności. Jeżeli zdecydujemy się użyć płytek bez motywu, za to o kolorze szarym, lub po prostu białym i to je właśnie ułożymy na naszej podłodze, możemy mieć pewność, że będzie ona wyglądać pięknie i nowocześnie, ale nie przyćmi innych, często ważniejszych elementów w pomieszczeniu ozdobionymi płytkami CITY.

 

 

Czerwone, szklane i specjalnie przystosowane do kolekcji CITY listwy łączące płytki ze sobą pomogą nam nie tylko w ułożeniu zestawu, ale umożliwią również osiągnięcie niezwykłych efektów końcowych, zaskakując nagłym przełamaniem szarości płytek pulsującą czerwienią listwy. Płytki ceramiczne CITY firmy Cersanit to rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy cenią nowoczesność, styl i dobry smak, a poza tym dobrą i niezawodną jakość wykonania zakupionej kolekcji.

 

 

city

 
Realizacja: CREATIVE-IT, Pozycjonowanie stron: SeoBusiness.pl