najtańsze płytki
płytki cersanit

Coraline Coral

Coraline_Beige_Roze_polaranz-1

 

 

Płytki Paradyż słyną z doskonałej jakości, co sprawia, że producent ten jest jednym z najchętniej wybieranych na rynku. W przypadku płytek łazienkowych ściennych i podłogowych CORALINE CORAL pierwszym jednak, co rzuca się w oczy, jest ich niezwykłe piękno. Przeznaczone są do wykończenia i udekorowania nowoczesnej łazienki, dedykowane klientom szczególnie wymagającym, chcącym nie tylko produktów o bardzo wysokiej jakości i funkcjonalności, ale też o niebywałej estetyce. Płytki te spełnią wszystkie pokładane w nich oczekiwania, a ich wygląd zachwyci każdego, kto tylko przekroczy próg łazienki. Każde wnętrze uczynią niepowtarzalnie pięknym, w którym chce się zostać na dłużej.

 

 

Unikalne motywy kwiatowe i etniczne wprowadzają w pomieszczeniu nastrój beztroski, sielskości i relaksu, czyli tego, co w pomieszczeniu, jakim jest łazienka, jest bardzo pożądane. Nie tylko jednak ozdobne motywy przyciągają wzrok. Bardzo piękne są również stonowane kolory - beż i brąz, które wprowadzają nastrój spokoju. Utrzymane są w nich zarówno płytki ścienne, jak i podłogowe, dzięki czemu można stworzyć wspaniałą kompozycję. CORALINE CORAL znakomicie połączą się w aranżacji z drewnem, bielą i szkłem, mogą więc stanowić wykończenie łazienki klasycznej, urządzonej w stylu staroangielskim (zwłaszcza jeśli wybierze się ozdobne płytki z kwiatami, przede wszystkim różami), a także nowoczesnej. Jest to więc propozycja doskonała niemalże w każdym przypadku, gdyż płytki świetnie sprawdzą się też w zestawieniach zbudowanych na zasadzie kontrastu.

 

 

W płytkach Paradyż nic nie jest przypadkowe i podobnie jest jeśli chodzi o linię CORALINE CORAL. Została ona zaprojektowana specjalnie tak, by spełniać wszystkie wymagania stawiane tego rodzaju produktom i uczynić każdą łazienkę szczególnie piękną. Nieprzypadkowo dobrane barwy płytek tchną spokojem i dodają ciepła chłodnemu zwykle otoczeniu łazienki, do tego świetnie komponują się z chłodem ceramiki łazienkowej i wydatnie ocieplają klimat całego pomieszczenia.

 

 

Płytki ścienne mają kształt prostokątów i wymiary 30 x 60 cm, zaś płytki kwadratowe wykonane zostały w dwóch rozmiarach, by jak najlepiej sprostać wymaganiom klientów. Można zdecydować się na wielkość 40 x 40 cm lub 59,8 x 59,8 cm (w przypadku rektyfikowanych płytek Explorer). Taka wielkość jest optymalna, by ściany i podłoga prezentowały się świetnie. W skład linii wchodzą też takie dodatkowe elementy jak prezentujące się wyjątkowo szlachetnie szklane mozaiki i listwy zapewniające bardzo schludne, estetyczne wykończenie

 

 

Caroline Coral

 
Realizacja: CREATIVE-IT, Pozycjonowanie stron: SeoBusiness.pl