najtańsze płytki
płytki cersanit

Doblo

płytki do salonu

 

 

Ładne płytki, o doskonałej jakości to podstawa wykończenia każdego wnętrza. Gresy Doblo, zaprojektowane przez Ceramikę Paradyż, to takie właśnie rozwiązanie, które pasuje do każdego pomieszczenia, zarówno do wewnątrz, jak i na zewnątrz. Ze względu na bogactwo elementów będzie się doskonale prezentować jako płytki do łazienki, salonu, czy na taras. Kolekcja Doblo to gresy szkliwione w masie. To, co wyróżnia je na tle innych, podobnych produktów, to wysoka klasa ścieralności, mrozoodporność oraz antypoślizgowa powierzchnia R10 i R11. Dzięki tym cechom, gresy Doblo będą wygodne w użytkowaniu w każdej części domu.

 

 

W ramach serii Ceramika Paradyż przygotowała bardzo wiele różnych formatów i rozwiązań kolorystycznych. Do wyboru mamy cztery kolory: neutralne Bianco, stonowane odcienie szarości Grys, a także płytki w kolorach Grafit i Nero. Wybrać możemy również jedną z trzech powierzchni. Należą do nich mglista satyna, szlachetny poler albo wyraźna struktura. I wreszcie dostępne są trzy różne rozmiary płytek. Największa płytka ma format 59,8 cm na 59,8 cm, średnia mierzy 44,8 cm na 44,8 cm, a najmniejsza 59,8 cm na 29,8 cm. Rozpiętość parametrów pozwala na tworzenie niepowtarzalnych zestawów, spośród których każdy znajdzie rozwiązanie idealne dla siebie.

 

 

W zależności od potrzeb i indywidualnego stylu możemy wybrać gres do łazienki, który położymy przy użyciu mozaiki, listew szklanych lub listew w formie różnej wielkości pasków. Z kolei do wnętrz takich jak salon, hol czy kuchnia możemy użyć płytek polerowanych, co nada wnętrzu wyjątkowego charakteru. Specjaliści sugerują, by płytki ceramiczne o powierzchni strukturalnej wykorzystać na schodach i tarasach, gdzie oprócz estetycznego wyglądu, sprawdzą się także idealnie jako powierzchnia antypoślizgowa R11. Jak to zostało już wcześniej wspomniane, gresy Doblo nadają się zarówno do pomieszczeń, jak i na zewnątrz budynków.

 

 

Warto zwrócić uwagę, że kolekcja gresów Doblo posiada niemal nieograniczone możliwości aranżacji. Bogactwo kolorów, różnych powierzchni i wymiarów daje ogromne pole manewru, dlatego kolekcja Doblo jest tak uniwersalna. Jako uzupełnienie dostępne są także inne elementy, takie jak stopnice do schodów oraz cokoły. Dzięki temu zyskujemy kompletny zestaw, przy użyciu którego możemy skomponować każde wnętrze. Dodatkowa, wysoka jakość płytek gwarantuje trwałość i wygodne użytkowanie. To nowoczesne rozwiązanie, które spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

 

 

płytki ceramiczne

 
Realizacja: CREATIVE-IT, Pozycjonowanie stron: SeoBusiness.pl