najtańsze płytki
płytki cersanit

Doppia/Doppio

DOPPIA-DOPPIO-2

 

 

Łazienka to takie miejsce, w którym pozwalamy sobie na chwile relaksu. Dajemy się ponieść zmysłom i fundujemy sobie czas tylko dla siebie. Dobrze, by wnętrze, w którym się znajdujemy, pomagało nam w tym. Łazienka powinna tworzyć niezwykły klimat, dzięki któremu łatwo się zapomnieć i zrelaksować. Ważnym jej elementem są płytki doskonale budujące miły nastrój miejsca. A jeśli płytki, to tylko te najlepsze, na przykład Paradyż Kwadro. Jeśli zależy nam na niezwykłym klimacie łazienki, warto sięgnąć po rozwiązanie z najwyższej półki oznaczającej jakość, które będzie nie tylko funkcjonalne, ale i estetyczne. Te dwie cechy, i wiele innych także, łączy w sobie kolekcja płytek łazienkowych Doppia/Doppio firmy Paradyż Kwadro.

 

 

To propozycja, której przewodzi motyw kwiatowy, idealnie pasujący do klimatycznej i nastrojowej łazienki. W tym duecie płytka Doppia przeznaczona została na ścianę, a z kolei miejsce płytki Doppio jest na podłodze. Płytka naścienna występuje w rozmiarze 25 cm na 40 cm. Dostępna jest w wersji błyszczącej. Podłogowa Doppio ma wymiary 40 cm na 40 cm i cechuje ją matowa powierzchnia. Dekorację kolekcji stanowi inserta występująca w kolorze płytek ściennych. z motywem kwiatowym. Dodatkowo w skład kolekcji wchodzi także listwa ozdobna w dwóch formatach.

 

 

Mniejsza ma wymiary 4,8 cm na 25 cm. Większa mierzy 4,8 cm na 40 cm. Elementy kolekcji Doppia/Doppio można ze sobą dowolnie łączyć, wedle uznania.Kwiatowy wzór kolekcji Doppia/Doppio marki Paradyż Kwadro to prawdziwa i ponadczasowa klasyka, która nigdy się nie znudzi. Jej delikatne, stonowane barwy będą doskonale koić zmysły i pozwolą się zrelaksować po ciężkim dniu w pracy. Jeśli zależy nam na nieskazitelnym efekcie, który zbuduje nastrojowe wnętrze, z płytkami Paradyż Kwadro uda się to osiągnąć bez najmniejszego trudu.

 

 

Kwiatowe motywy z pewnością nigdy nie wyjdą z mody, dlatego z powodzeniem można je wykorzystać w stylowej łazience, która posłuży nam na lata. Kolorowe rozwiązania dają także pole do popisu dla dodatków. Bez obaw, będą się doskonale prezentować także w męskiej łazience. Bez względu na to, czy planujemy pomieszczenie w nowoczesnym stylu, czy może bardziej klasyczne, kolekcja firmy Paradyż Kwadro będzie się w nim doskonale prezentować. Tę opcję cechuje najwyższa jakość wykonania oraz prawdziwie stylowy wygląd.

 
Realizacja: CREATIVE-IT, Pozycjonowanie stron: SeoBusiness.pl