najtańsze płytki
płytki cersanit

Grafic

aranżacje łazienek

 

 

Mimo iż trendy w aranżacji wnętrz często zachęcają do urządzania łazienek w ciemniejszych, zdecydowanych barwach, w większości pomieszczeń tego rodzaju dominuje jasna kolorystyka i w opinii wielu osób gwarantuje ona estetyczny wygląd tego funkcjonalnego pomieszczenia. W jasnych barwach jest również utrzymana nowa kolekcja płytek łazienkowych Grafic proponowana przez znaną firmę Cerrol. Schludność i urok tych płytek na pewno zachwyci znaczną część klientów.

 

 

Wiele osób uważa, że jasne płytki łazienkowe prezentują się tak pięknie już ze względu na samą barwę i na pewno można to powiedzieć o tej propozycji firmy Cerrol, tym jednak, co najbardziej wabi wzrok i wyróżnia płytki na tle innych, podobnych propozycji, są przepięknie dekory. Dużą część klientów na pewno uwiodą właśnie one, nie solidność wykonania płytek i ich doskonała jakość, które również są niezaprzeczalne. Dekoracyjne wzory są jednak tym, co uwodzi i kusi najmocniej, na pewno więc każdy będzie chciał tak pięknie urządzić również swoją łazienkę. Dekoracyjne elementy płytek, centro (20x50 cm), 3-elementowy dekor (60x50 cm) oraz listwa (6,5x50 cm), znakomicie dopełniają pięknego wyglądu reszty - jasnej kolorystyki i idealnie gładkiej powierzchni. Wszystko to razem sprawia, że płytki Grafic prezentują się w sposób, który zapiera dech w piersiach.

 

 

Każdy, kto wybiera płytki do łazienki, ma na uwadze nie tylko ważne względy estetyczne, ale też trwałość produktu. W łazience panuje specyficzny mikroklimat, płytki muszą więc spełniać szereg restrykcyjnych wymogów, by dobrze spełniały swoje zadanie, a nie tylko zdobiły, przez długi czas. Każdy, kto zna produkty firmy Cerrol, doskonale wie, jak wysoką jakością się one cechują i nie inaczej jest w przypadku proponowanych płytek. Na pewno więc można stwierdzić, że urokliwy design nie jest ich jedyną zaletą, ale raczej dopełnieniem znakomitej jakości, solidności wykonania, starannego wykończenia i doskonałej trwałości. Na pewno więc produkt ten zaspokoi wszelkie wymagania i najwybredniejsze gusta.

 

 

Kolekcja Grafic, to płytki łazienkowe i ścienne dostępne w formatach, które każdy klient może idealnie dobrać do swoich potrzeb oraz warunków swojej łazienki. Wybór możliwy jest także jeśli chodzi o kolorystykę, ponieważ płytki dostępne są w klasycznym białym kolorze oraz zdecydowanie nietuzinkowym - lila, wprowadzającym do łazienki powiew romantyczności.

 
Realizacja: CREATIVE-IT, Pozycjonowanie stron: SeoBusiness.pl