najtańsze płytki
płytki cersanit

Hitech

płytki podłogowe

 

 

HITECH to płytki ceramiczne wysokiej jakości, dzięki którym można nadać estetycznego charakteru wnętrzu pomieszczenia, w którym się znajdą. Ich zaletą jest uniwersalność - są one przeznaczone do układania zarówno na ścianie, jak i bezpośrednio na podłodze. W obu przypadkach płytki cechuje bardzo wysoka trwałość, dzięki czemu pasować będą do miejsc często używanych i intensywnie eksploatowanych, jak np. salon czy kuchnia. Warto podkreślić, że płytki te są mrozoodporne - oznacza to, ze mogą być używane zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, ponieważ nie mają na nie wpływu takie czynniki jak wilgoć, pryskająca woda, czy też zmienne temperatury.

 

 

Płytki HITECH przeznaczone są do używania przez lata, a pomimo ich wysokiej jakości i trwałości są to tanie płytki ceramiczne i na ich zakup może sobie pozwolić każdy. Płytki posiadają kształt kwadratowy o rozmiarach wynoszących 59,4 x 59,4 cm. Jest to kolekcja minimalistyczna, więc na płytce nie ma żadnych motywów ozdobnych, a kolorystyka zależy od indywidualnego gustu. Dostępne są cztery, "chłodne" barwy: Bianco, Grigio, Nero i Grafit. Można je dowolnie mieszać ze sobą na pokrywanej powierzchni, tworząc dzięki temu interesujące wzory i desenie. Sprawi to, że pomieszczenie, w którym się znajdą, nabierze niepowtarzalnego uroku.

 

 

Posiadanie 4 różnych barw daje nam możliwość dobrania najlepszej kolorystyki płytek, do zaplanowanego przez nas wcześniej wyglądu pomieszczenia. Jeśli chodzi o aspekty techniczne, płytki te zostały stworzone z gresu szkliwionego. Poddano je następnie specjalnemu procesowi rektyfikacji - oznacza to, że każda z płytek ma idealnie równe brzegi, a kąty między ich bokami wynoszą dokładnie 90 stopni. Dzięki temu odstępy między nimi nie są widoczne po ułożeniu ich na ścianie lub podłodze, co daje dodatkowo estetyczne wrażeniem jednolitości i trwałości.

 

 

Płytki ceramiczne HITECH zostały wyprodukowane przez renomowaną firmę Polcolori. Jeśli chodzi o aspekty techniczne, płytki te zostały stworzone z gresu szkliwionego. Poddano je następnie specjalnemu procesowi rektyfikacji - oznacza to, że każda z płytek ma idealnie równe brzegi, dzięki czemu ich ułożenie staje się bardzo łatwe.

 
Realizacja: CREATIVE-IT, Pozycjonowanie stron: SeoBusiness.pl