najtańsze płytki
płytki cersanit

Ikaria

 

 

Kolejna propozycja znanej wszystkim doskonale firmy Cersanit to znakomitej jakości płytki dedykowane dla osób szczególnie wymagających. W wyjątkowy sposób produkt ten łączy w sobie cechy klasyczne i nowoczesny wygląd, sprawiając, że każde wnętrze, w którym się znajdą, będzie prezentować się bardzo oryginalnie i nieszablonowo, a przy tym - z klasą. Płytki Ikaria spodobają się zwłaszcza tym osobom, które cenią sobie klasyczną, stonowaną kolorystykę, przeciwstawiając ją modnym ostatnio krzykliwym wzorom. To sprawia, że proponowane płytki znakomicie nadają się do wnętrz urządzonych w szczególnie eleganckim stylu, o chłodnym wyrafinowaniu i niezwykle wysublimowanych.

 

 

Jednocześnie jednak śmiało można je łączyć z innymi elementami aranżacji utrzymanymi w zupełnie innym stylu, ponieważ są bardzo uniwersalne i do pasują praktycznie do wszystkiego. Jasna kolorystyka prezentuje się estetycznie, więc na pewno płytki te odpowiednio wpasują się w nawet najbardziej wymagające gusta. Ci, którzy znają produkty firmy Cersanit, doskonale wiedzą, że producent ten nigdy nie pozwala sobie na słabą jakość wykonania. Wszystkie jego produkty są godne zaufania, tak samo jest w przypadku płytek Ikaria.

 

 

Jeśli ktoś szuka płytek na lata i ma nadzieję, że przez długi czas będą one wyglądać tak jak w dniu zakupu, w tym przypadku na pewno się nie zawiedzie. Jest to bardzo ważne w przypadku płytek łazienkowych, które, ze względu na specyficzne środowisko tego miejsca, muszą być szczególnie wytrzymałe. Zarówno same płytki, jak i elementy wykończeniowe, jak listwy, są niezwykle odporne na uszkodzenia mechaniczne, czy te spowodowane przez wilgotne warunki panujące w łazience. Umożliwia nam to długie cieszenie się ich nieskazitelnym wyglądem. Płytki Ikaria dostępne są w formacie - 20x50, i w dwóch kolorach - Bianco oraz Grys.

 

 

Można więc zdecydować, czy chcemy postawić na klasyczną biel, czy nieco złamaną klasykę, zatem produkt na pewno zaspokoi wszystkie gusta. Pięknie połyskująca powierzchnia czyni łazienkę jeszcze bardziej elegancką i wyrafinowaną, zaś jej idealna gładkość pozwala zachować zarówno ściany, jak i podłogę w perfekcyjnej czystości, co w tym pomieszczeniu, jak wiadomo, nie zawsze jest łatwe. Dekoracyjne płytki z motywem róży Alfa i Beta wprowadzają nieco fantazji do ascetycznego wnętrza, sprawiając, że staje się ono jeszcze piękniejsze i bardziej intrygujące.

 

 

 
Realizacja: CREATIVE-IT, Pozycjonowanie stron: SeoBusiness.pl