najtańsze płytki
płytki cersanit

Imperia Lemon

lemon

 

 

Orzeźwiające wykończenie kuchni, niebywale połączenie kolorów i motywów - tak można w kilku słowach określić produkt marki Cerrol. Nie ma piękniejszych płytek ceramicznych, te są wyjątkowe, niebywałe i nowocześnie wykończone. Wybierając ten produkt, poczujesz świeżość i podkreślisz swoją oryginalność. Prezentowane płytki wyróżniają się niebotycznym designem, wzorami i kolorami. Każdy detal doskonale ze sobą współgra. Pasują do każdego wnętrza, ale najbardziej do stylowej, nowoczesnej i pełnej radości kuchni. Idealnie rozświetlają pomieszczenie, nadają mu blasku i sprawiają, że przyjemnie spędza się w nim czas.

 

 

Płytki Imperia Lemon, jak sama ich nazwa wskazuje, zaznaczone są owocowym akcentem, w pistacjowych, szarych i jasnych kolorach. Motyw dekoracyjny jest bardzo ważnym elementem, dlatego ten cytrynowy, nadaje oryginalności pomieszczeniu a człowiekowi energii, bo aż chce się aktywniej spędzać czas w rozświetlonej, eleganckiej, niebywałej kuchni. Płytki ceramiczne Imperia Lemon to najnowsza kolekcja firmy Cerrol, które postawiła na wyjątkowy design i nietuzinkowe detale. Płytki dostępne są w formacie prostokątnym i kwadratowym. Prostokątne mają wymiary 20 x 50 cm, a kwadratowe 33.33 x 33.33 cm. Te drugie wyprodukowane zostały na powierzchnie podłogowe, te prostokątne natomiast są naścienne. Każdy detal naniesiony na wzór płytek, doskonale ze sobą współgra tworząc wyjątkowy design.

 

 

Płytki nie są odporne na mróz, dlatego nie należy montować ich na powierzchniach zewnętrznych. Cena obejmuje metr kwadratowy, w opakowaniu znajduje się 1.5 m2. Pierwszy gatunek wyrobu ceramicznego gwarantuje wytrzymałość przez długie lata. Jest to produkt doskonały w pielęgnacji, łatwy w utrzymaniu i idealny w montażu. Płytki Imperia Lemon są idealnym wypełnieniem armatury kuchennej, podkreślają styl i klasę. Prezentują się niebywale, nadając blasku i rozświetlając pomieszczenie w ponure dni. Idealnym wykończeniem motywu owocowo - wodnego są listwy z tym samym designem.

 

 

Listwy nadają charakteru nie tylko płytkom, ale i całej powierzchni kuchni, doskonale ze sobą współgrają i uzupełniają się. Listwy są również pierwszego gatunku i mają wymiary 6.5 x 50 cm. Podkreśl serce domu doskonałym wykończeniem, zaakcentuj nie tylko jakość, ale i oryginalność, jaką gwarantuje ten produkt. Jeśli planujesz remont, chcesz zmienić dotychczasowy styl na bardziej oryginalny, bądź urządzasz mieszkanie, a budżet masz ograniczony, wybierając te płytki masz gwarancję najwyższej jakości za niewielką cenę.

 
Realizacja: CREATIVE-IT, Pozycjonowanie stron: SeoBusiness.pl