najtańsze płytki
płytki cersanit

Imperia Tulipa

tulipa

 

 

Motyw kwiatowy na pewno nie jest typowy dla płytek łazienkowych, dlatego propozycja Imperia Tulipa firmy Cerrol to znakomite rozwiązanie dla tych klientów, którzy cenią sobie awangardowe rozwiązania, a przy tym wysoką estetykę. Płytki te bez wątpienia wyróżniają się przede wszystkim bardzo dużymi walorami estetycznymi, dzięki czemu upiększą każdą łazienkę, w której się znajdą, bez względu na jej wielkość i pozostały wystrój. Świetnie współgrają zwłaszcza z pozostałymi elementami tej serii, tworząc harmonijną, dobrze przemyślaną kompozycję, ale są też na tyle uniwersalne w stylu, że zestawić można je z niemal wszystkim, uzyskując doskonałe efekty.

 

 

To opcja idealna dla osób szczególnie wymagających i o wysublimowanym guście, które pragną rozkoszować się pięknem swojej łazienki za każdym razem, gdy ją odwiedzą, i delektować się panującym w niej klimatem. Motyw liści i kwiatów nigdy nie wychodzi z mody. Wprowadza optymistyczny, radosny nastrój, kojarzy się z wiosną i dobrym nastrojem, na pewno więc akurat taki wzór będzie w przypadku miejsca, w którym spędza się dużo czasu, idealny. Jest to także znakomity sposób na zaskoczenie swoich gości, gdyż w przypadku płytek łazienkowych częściej można spotkać zupełnie inne motywy. Płytki te cechują się nie tylko wyjątkowymi walorami wizualnymi, ale też najwyższą jakością, co sprawia, że są produktem wartym tego, by weń zainwestować.

 

 

Są mrozoodporne, a także wytrzymałe i odporne na wszelkie uszkodzenia, co jest ważne w przypadku tak często eksploatowanego pomieszczenia, jakim jest łazienka. Dotyczy to zarówno płytek ściennych, jak i podłogowych. Na uwagę zasługuje również możliwość wyboru, ponieważ płytki ścienne dostępne są w aż czterech barwach - białym, szarym, rubinowym i lila. Pozwala to perfekcyjnie dobrać produkt do swoich preferencji i warunków, takich jak choćby wielkość łazienki. Płytki ścienne dostępne są w rozmiarze 50x20 cm, zaś podłogowe - 33,3x33,3 cm.

 

 

Pięknie się prezentują nie tylko dzięki dekoracyjnemu motywowi w optymalnym rozmiarze, ale też starannemu wykończeniu, nieskazitelnie gładkiej powierzchni oraz zastosowaniu do ich produkcji najwyższej jakości materiałów. Wszystko to czyni płytki Imperia Tulipa produktem zaspokajającym absolutnie wszystkie wymagania nawet najbardziej wybrednych klientów. Jednocześnie jednak mają one bardzo atrakcyjną cenę, która, wziąwszy pod uwagę wysoką jakość produktu, naprawdę może zaskakiwać.

 
Realizacja: CREATIVE-IT, Pozycjonowanie stron: SeoBusiness.pl