najtańsze płytki
płytki cersanit

Infiniti Fashion Lady

fl1

 

 

Poczuj w swojej łazience powiew elegancji i stylu glamour zamkniętych w unikatowej kolekcji płytek z kolekcji Infiniti Fashion Lady marki Alfa Cer. To seria stworzona z myślą przede wszystkim o kobietach, które cenią sobie styl i klasę, a w łazience szukają nie tylko praktycznych rozwiązań, ale także miejsca do relaksu i naładowania baterii. W takiej łazience można poczuć się jak prawdziwa królowa. Kolekcja Infiniti Fashion Lady od Alfa Cer składa się z płytek rektyfikowanych przeznaczonych do powierzchni łazienkowych.

 

 

Utrzymana jest w klasycznej czarno-białej stylistyce, która doskonale pasuje do barwnych dodatków. W jej skład wchodzą dwa rodzaje płytek. Pierwszy z nich to płytki ścienne Alfa Cer Easy Coloris Brillo o wymiarach 29,8 cm na 59,8 cm, dostępne w dwóch kolorach: bianco i nero, wykończone błyszczącą powierzchnią. Element kolekcji stanowi także płytka podłogowa w kolorze białym Aurora o wymiarach 60 cm na 60 cm. Doskonałym uzupełnieniem kolekcji mogą być płytki dekoracyjne - minimalistyczne w swoim wyglądzie, dostępne w formacie i w kolorze płytki ściennej, jak również dekor składający się z pięciu elementów

 

 

fl2

 

 

Po złożeniu dekor komponuje się w postać kobiety w zwiewnej sukience. Kolekcja Infiniti marki Alfa Cer powstała, by każda kobieta poczuła się w swojej łazience naprawdę wyjątkowo. Seria tworzy subtelny klimat wyciszenia - idealne podłoże dla relaksu w wannie z książką w ręku. To także doskonałe pole dla fantazji, ponieważ czarno-białe płytki będą świetnie wyglądać z kolorowymi dodatkami. Barwne świece i elementy dekoracyjne razem z kolekcją nadadzą wnętrzu niepowtarzalnego charakteru.

 

 

Domeną kolekcji jest subtelność i niewymuszona elegancja. Infiniti Fashion Lady jest kompletnym zestawem, który będzie pasował idealnie do każdej łazienki. Czerń i biel od zawsze goszczą w naszych łazienkach i pozostawiają niemal nieskończone pole manewru do różnych aranżacji i stylizacji. Wystarczy puścić wodze fantazji i dobrać do niej dodatki według własnego uznania. Kolekcja oprócz swojego unikatowego wyglądu, jest także niezwykle praktyczna. Łatwo się ją czyści z wszelkich zabrudzeń, co pozwala zaoszczędzić sobie czasu i skupić się na prawdziwym relaksie we wnętrzu skomponowanym z prawdziwą klasą i smakiem. Kolekcja Infiniti marki Alfa Cer będzie doskonałym pomysłem dla wszystkich pań, które szukają nietuzinkowych rozwiązań w swojej łazience.

 

 

fl3

 
Realizacja: CREATIVE-IT, Pozycjonowanie stron: SeoBusiness.pl