najtańsze płytki
płytki cersanit

Intero

 

intero_pokoj_grafit-min

 

 

Nie bez powodu wszystkie produkty, jakie wychodzą spod ręki producenta płytek Paradyż są uznawane za jedne z najlepszych na rynku. Ceni się je przede wszystkim za nowoczesną, ale jednocześnie klasyczną stylistykę, a także najwyższą jakość i odporność. Oferowany produkt jest tego doskonałym potwierdzeniem i produktem jak najbardziej godnym tego, by weń zainwestować. Gres znajduje szerokie zastosowanie przede wszystkim w budynkach użyteczności publicznej, ale proponowany nierektyfikowany gres nieszkliwiony z kolekcji Intero świetnie sprawdzi się również w domu, w dowolnych pomieszczeniach.

 

 

Jest niezwykle odporny, co stanowi bez wątpienia, obok pięknej stylistyki, jego najważniejszy walor. Bez względu na to, czy będą to płytki do salonu, kuchni, łazienki czy na balkon, powierzchnia będzie prezentować się nienagannie przez bardzo długi czas, nawet jeśli będzie intensywnie eksploatowana. Jest to więc doskonały wybór w każdym przypadku. Stonowana kolorystyka to typowa cecha płytek Paradyż i walor, który ceni większość klientów tej firmy. Również w tym przypadku odgrywa ona bardzo ważną rolę, wprowadzając do każdego pomieszczenia klimat elegancji i wyrafinowania. Prostym sposobem można więc zaprowadzić w swoim pomieszczeniu taki charakter, jakiego się pragnie, jedynie za pomocą płytek.

 

 

Minimalne wzornictwo i matowe wykończenie prezentuje się niezwykle nowocześnie, co docenią zwłaszcza miłośnicy awangardy i klasyki w nowoczesnej odsłonie oraz minimalistycznym wydaniu. Duży wybór płytek, zarówno jeśli chodzi o formaty, jak i kolory, pozwala idealnie dobrać je do swoich preferencji, potrzeb oraz warunków pomieszczenia, w jakim mają się znaleźć. Płytki podłogowe dostępne są w czterech rozmiarach - 29,8x59,8 cm, 44,8x44,8 cm, 59,8x119,8 cm i 59,8x59,8 oraz w pięciu barwach - białej, grafitowej (szarej), szarej, czarnej i srebrnej.

 

 

Proste stopnice również dostępne są w różnych rozmiarach, konkretnie - w dwóch formatach: 29,8x119 cm i 29,8x59,8 cm, z cokołem 7,2x59,8 cm. Tak duży wybór pozwala też stworzyć harmonijną całość z innymi elementami wyposażenia wnętrz. Tak atrakcyjny wygląd, nawiązanie do obowiązujących, minimalistycznych trendów i stonowanych barw oraz duży wybór formatów płytek to dowód, iż pełne zadowolenie klientów jest dla firmy Paradyż kwestią priorytetową, a najwyższa jakość produktów potwierdza, że warto je wybierać.

 

 

intero_pokoj_hotel_bianco-min

 
Realizacja: CREATIVE-IT, Pozycjonowanie stron: SeoBusiness.pl