najtańsze płytki
płytki cersanit

Land

land

 

 

W przypadku wyboru płytek większość osób stawia na sprawdzone rozwiązania i bardzo tradycyjne motywy. Nie ma jednak powodu, by to robić, skoro proponowana przez firmę Pilch kolekcja Land zawiera niezwykłe, nietypowe nawet jak na najbardziej wyszukane płytki dekory, zachwycające nietuzinkowością oraz imponujące pięknym wykonaniem. Jeśli ktoś obawia się, że tak bogate dekoracje będą zbyt intensywną ozdobą do pomieszczenia przede wszystkim funkcjonalnego, jakim jest łazienka, może być spokojny, są one bowiem w niezwykle wysmakowany sposób skomponowane z bardzo stonowaną kolorystyką płytek.

 

 

To produkt niezwykle interesujący, wyróżniający się pośród innych i jak najbardziej godny zainteresowania. Płytki łazienkowe mają najczęściej dość typowe motywy - delfiny czy inne rzeczy kojarzące się z wodą i morzem. Linia Land zawiera zaś zupełnie nietuzinkowe rozwiązania - dekory w postaci rajskich, bajkowo barwnych ptaków, panoramy wielkiego miasta, nostalgicznych zegarów oraz wymownych napisów. Wszystkie te motywy są obecnie niezwykle modne w różnych postaciach w wystroju wnętrz, ale umieszczenie ich na płytkach łazienki jest na pewno jeszcze bardziej awangardowym pomysłem.

 

 

Produkt firmy Pilch jest więc świetnym sposobem na wprowadzenie do swojej łazienki niezwykłego klimatu, zaimponowanie znajomym czymś zupełnie nowym oraz nawiązanie do najważniejszych, najnowszych trendów. Jednocześnie jednak wzory te są na tyle uniwersalne, że można spodziewać się, iż kiedy nawet wyraźna moda na nie przeminie, nadal będą świetnie pasować do wnętrza i tak samo się w nim prezentować. Płytki Land gwarantują piękną kompozycję, także dlatego, że dzięki szerokiemu wyborowi formatów można je dowolnie komponować i dostosowywać do swoich preferencji oraz wymogów wnętrza. Są bardzo solidnie wykonane z najwyższej jakości materiałów, co widoczne jest na pierwszy rzut oka - jest to produkt z najwyższej półki, dedykowany dla szczególnie wymagających osób.

 

 

Pięknie połyskująca powierzchnia jest nieskazitelnie gładka, co tworzy tak pożądany w miejscu, jakim jest łazienka, estetyczny i schludny charakter, dając unikalne wrażenie ładu i czystości. Efekt ten wydatnie potęgują przepiękne szklane listwy, sprawiające, że płytki prezentują się niewiarygodnie elegancko i godne są najpiękniejszych łazienek w królewskich zamkach. Teraz każdy może podarować sobie luksus ich posiadania i cieszyć się z wyjątkowego klimatu panującego w najzwyklejszej nawet łazience. Dwa dostępne odcienie - brąz i biały, pozwalają zaspokoić wszelkie oczekiwania.

 
Realizacja: CREATIVE-IT, Pozycjonowanie stron: SeoBusiness.pl