najtańsze płytki
płytki cersanit

Lazzaro

 

 

Płytki Lazzaro to doskonałe rozwiąanie dl osób lubiących klasykę, elegancję i ponadczasowość  jednym. To także idealny wybór dla szczególnie wymagających osób - płytki rektyfikowane marki Opoczno z kolekcji Lazzaro, dostępne w klasycznych kolorach białym i czarnym. Płytki marki Opoczno w każdym przypadku zachwycają starannością wykonania oraz imponują solidnością. Jest to wynik bezkompromisowości producenta, który zawsze stawia na najlepsze materiały. Tak jest również w tym przypadku.

 

 

Rektyfikowane płytki podłogowe znakomicie nadają się zarówno do wnętrz, jak i na zewnątrz budynku. Dzięki wybitnym właściwościom mrozoodpornym niestraszne będą im nawet polskie zimy, można być więc bezpiecznym o stan swojego pięknego tarasu. Jeśli chodzi o wnętrza, płytki o wysokiej klasie ścieralności, co jest typowe dla produktów marki Opoczno, można umieścić w każdym pomieszczeniu, nawet jeśli jest bardzo intensywnie eksploatowane, i mieć pewność, że podłoga zachowa swój nienaganny stan przez długie lata. Mimo błyszczącej powierzchni, płytki są bardzo odporne na zarysowania i uszkodzenia, nie trzeba więc specjalnie na nie uważać, także jeśli chodzi o mycie.

 

 

Dzięki bardzo gładkiej powierzchni utrzymanie ich w czystości jest niezwykle proste i nie zabierze wiele czasu nawet najbardziej perfekcyjnym osobom. Listwy i narożniki zachwycają precyzyjnymi liniami i detalami dopracowanymi w każdym calu. Kolor czarny i biały to najprostszy sposób na wprowadzenie do swojego wnętrza eleganckiego, wyrafinowanego klimatu. Płytki Lazzaro jednak prezentują się jeszcze piękniej, a to dzięki temu, iż specjalna technologia lapatto, w jakiej je wykonano, zapewnia zróżnicowane odbijanie światła.

 

 

Efekt w połączeniu z lśniącą i bardzo gładką powierzchnią płytek jest wprost fantastyczny, co jeszcze bardziej daje poczucie idealnie czystej i schludnej podłogi, spełniając marzenia szczególnie wymagających co do tej kwestii osób. Uroku podłodze dodają także wykończenia w postaci listew i narożników w geometryczne, klasyczne wzory. Są one dyskretne, ale jednocześnie w znakomity, doskonale obmyślany sposób uzupełniają całość, tworząc z nią harmonijną kompozycję. 
Płytki dostępne są w formacie 59,3x59,3 cm.

 
Realizacja: CREATIVE-IT, Pozycjonowanie stron: SeoBusiness.pl