najtańsze płytki
płytki cersanit

Liverpool

Ceramika_Konskie_Liverpoll

 

 

Szczególnie wytrzymałe płytki drewnopodobne to świetna propozycja zarówno do wnętrz, jak i na zewnątrz. Takie właśnie są płytki Liverpool z gresu szkliwionego proponowane przez firmę Ceramika Końskie - jednego z najbardziej uznanych producentów na rynku. Reprezentują one 4 klasę ścieralności, co oznacza, że są niezwykle wytrzymałe. Świetnie więc sprawdzą się we wszelkich pomieszczeniach, w których podłoże jest intensywnie eksploatowane i narażone na uszkodzenia mechaniczne. Płytki te, bez względu na to, czy znajdą się w korytarzu, salonie czy na przykład zostanie nimi wyłożony taras na zewnątrz domu, przez bardzo długi czas będą prezentować się nienagannie, zachwycać swoją wysoką jakością i urokiem.

 

 

Płytki Liverpool stanowią dobre rozwiązanie dla osób, które lubią naturalne materiały i nawiązania do stylu rustykalnego, ale z jakiegoś powodu wolą płytki niż podłogę drewnianą. Jest to na pewno nie tańsze, ale i o wiele bardziej funkcjonalne rozwiązanie. Płytki te doskonale naśladują drewno i na pierwszy rzut oka widać ich wysoką jakość. Prezentują się też bardzo estetycznie, również dzięki temu, że niezwykle łatwo jest utrzymać je w idealnej czystości. Ich uniwersalny i ponadczasowy charakter sprawia, że nadają się na długoletnią inwestycję. Na pewno przez długi czas nie wyjdą z mody, a przy tym pasują zarówno do bardzo klasycznego, jak i nowoczesnego otoczenia. Łatwo też zestawić je z innymi materiałami.

 

 

Aranżację i dobranie płytek do swoich potrzeb oraz warunków swojego otoczenia jeszcze bardziej ułatwia fakt, że są one dostępne w kilku kolorach. Można wybierać spośród barw takich jak ciemny i jasny odcień brązu, krem, beż, szarość i orzech. Wszystkie barwy są stonowane i spokojne, co sprawia, że płytki prezentują się bardzo szlachetnie i wyrafinowanie. Na ich elegancję wpływa też wyjątkowo staranne odwzorowanie drewna w różnych gatunkach, co nie pozostawia wątpliwości co do tego, ze jest to produkt wykonany z wielką pieczołowitością, reprezentujący najwyższą jakość.

 

 

Osoby jeszcze bardziej wymagające mogą zaopatrzyć się w osobne płytki ozdobione dekoracyjnym napisem, co jest rozwiązaniem dość nietypowym i na pewno bardzo interesującym. Jest to więc gratka dla osób lubiących otaczać się nieszablonowymi elementami. Na uwagę zasługuje również optymalna większość płytek, ułatwiająca ich układanie i tworzenie kompozycji. Dostępne są w dwóch rozmiarach - 31 x 62 cm oraz 15,5 x 62 cm.

 

 

liverpool-ck

 
Realizacja: CREATIVE-IT, Pozycjonowanie stron: SeoBusiness.pl