najtańsze płytki
płytki cersanit

Loft

loft_glazura_2

 

 

Elegancki gres szkliwiony to znakomita alternatywa dla zwykłych płytek, niezwykle wyrafinowana i proponowana dla osób szczególnie wymagających, których nie zadowalają zwyczajne rozwiązania. Pomieszczenie wyłożone takim gresem prezentuje się świetnie i nietypowo, tym bardziej, że gres loft firmy Ceramstic prezentuje zupełnie awangardową mozaikę, która każdemu wnętrzu nada niepowtarzalny charakter. To prosty, ale zarazem bardzo wyszukany sposób na zaprowadzenie wyjątkowego klimatu w dowolnym pomieszczeniu, utrzymanym czy to w stylu klasycznym, nowoczesnym czy na przykład pop art - produkt ten pasuje praktycznie do wszystkiego.

 

 

Imitacja betonu pożądana jest niezależnie od trendów, gdyż wygląda bardzo elegancko, jest niezwykle wyrafinowana i sprawia, że nawet najskromniejsze otoczenie zyskuje zupełnie nowy wygląd. Matowe wykończenie wydatnie potęguje ten efekt. Proponowany gres loft jest niezwykle trwały i odporny na różnego rodzaju uszkodzenia, nic więc nie stoi na przeszkodzie, by wykładać nim także te powierzchnie, które są narażone na częste użytkowanie. Świetnie nadaje się zarówno do wykładania nim ścian, jak i podłóg, nawet w miejscach, gdzie powierzchnia będzie bardzo intensywnie eksploatowana. Płytki nie ścierają się, nie poddają uszkodzeniom i przez długi czas nie zmieniają swojego wyglądu, jest to więc znakomita propozycja jeśli ktoś szuka dobrej inwestycji na wiele lat.

 

 

Bez względu na to, w jakim pomieszczeniu się znajdzie, gres zapewnia nienaganny wygląd i pełną funkcjonalność powierzchni, czy to ściany, czy podłogi. Mimo iż płytki wyglądają bardzo subtelnie i może się wydawać, że łatwo je zarysować czy uszkodzić, jest to tylko złudzenie, tak naprawdę bowiem są tak samo odporne jak beton, który tak realistycznie imitują. W ofercie firmy Ceramstic każdy może znaleźć płytki, które będą idealnie odpowiadać jego potrzebom, preferencjom i warunkom otoczenia, w jakich mają się znaleźć.

 

 

W skład tej serii wchodzą uniwersalne płytki o rozmiarach 30x60 cm i 60x60 cm, można więc dowolnie dobrać wielkość w zależności od własnych preferencji. Do wyboru są także mozaiki Bazaar i Marrakech dostępne w formacie 30,5x30,5 cm, prezentujące się świetnie niezależnie od wyboru. Uzupełnienie stanowi szklana listwa o wymiarach 60x2,4 cm, zwykła listwa w formacie 6x60 cm, a także dekory Paris i LMBD, w skład których wchodzą 4 płytki. Tak szeroki wybór pozwala idealnie dostosować płytki do wszelkich wymogów, nawet jeśli są one bardzo specyficzne.

 
Realizacja: CREATIVE-IT, Pozycjonowanie stron: SeoBusiness.pl