najtańsze płytki
płytki cersanit

Subtelność i elegancja w jednym

marina-konskie

 

 

Płytki łazienkowe Marina to kolekcja wyróżniająca się subtelnością i elegancją. Znakomicie podkreśla styl nowoczesnych oraz klasycznych wnętrz, nadając im przytulny i przyjazny wygląd. Produkt, proponowany przez firmę Ceramika Końskie, stwarza wiele możliwości w zakresie kompozycji i pozwala na uzyskanie niepowtarzalnego efektu końcowego. Seria zawiera płytki w dwóch wariantach kolorystycznych. Płytki Marina black i Aura ivory mają wymiary 20x50, podobnie zresztą jak płytki kolorowe i dekory - dzięki temu można je bez problemu układać według własnego planu, nie ograniczając się tym, że poszczególne elementy mogą do siebie nie pasować.

 

 

Tym, co nadaje kolekcji nieco sentymentalnego charakteru, doskonale wpisującego się przy tym we współczesne tendencje w sztuce wystroju wnętrz, jest wykorzystanie motywów związanych z naturą i podróżowaniem. Inserta ozdobione zdjęciami naparu z kawy, herbaty oraz ziaren harmonizują z motywami przedstawionymi na dekorach w kolorze sepii. Widoczne na nich łódki i statki na tle połyskujących w zachodzącym słońcu fal oraz przepiękna wenecka architektura z pewnością wspaniale ozdobią każde wnętrze.

 

 

Bez wątpienia to właśnie cztery różne rodzaje dekorów Venezia dla wielu osób staną się główną atrakcją tej stylowej kolekcji płytek. Istotnymi elementami serii są także płytki o nierównej powierzchni, nawiązującej swoją strukturą do kształtu fal. Dostępne są one tutaj w kilku kolorach: burgund, brown, ivory i yellow. Na powierzchni tych płytek można obserwować efektownie załamujące się światło. Kolekcje uzupełniają beżowe listwy o wymiarach 1,5 x 50 cm.

 

 

Płytki produkowane przez firmę Ceramika Końskie to produkt pierwszego gatunku, wykonany z doskonałej jakości glazury, który dzięki swojej wytrzymałości posłuży Państwu przez długie lata. Kolekcja została stworzona z myślą o osobach ceniących swój czas - płytki można szybko i bez trudu wyczyścić, w dodatku wykazują też odporność na niekorzystne działanie wody. Zarówno jednobarwne płytki jak i dekory zachowują niezmieniony wygląd przez długi czas, w dodatku są mało wrażliwe na mechaniczne uszkodzenia. Jeśli marzą Państwo o tym, by zamienić swoje pomieszczania w miejsce, w którym będzie można wypocząć w błogim nastroju, to warto pomyśleć o płytkach tak jak właśnie te tutaj - w ciepłych odcieniach i pozwalających przenieść się wyobraźnią w południowe, nadmorskie rejony.

 

 

marina_CK

 
Realizacja: CREATIVE-IT, Pozycjonowanie stron: SeoBusiness.pl