najtańsze płytki
płytki cersanit

Meisha

 

 

Firma Ceramika Paradyż to jeden z najlepszych w Polsce producentów płytek, dedykowanych do różnych pomieszczeń. Tym razem firma przedstawia kolekcję wyjątkowych płytek łazienkowych, cechujących się subtelną elegancją i - jak zawsze w przypadku tej marki - doskonałą jakością. 

 

Perfekcyjna jakość dzięki doskonałym materiałom 

 

Firma Ceramika Paradyż, wykonując swoje produkty, zawsze korzysta z najlepszych technologii i najwyższej jakości materiałów, co widać na pierwszy rzut oka. Płytki Meisha zostały wykonane specjalnie w taki sposób, by nadawać każdej łazience wyjątkowy charakter, a jednocześnie zaspokajać wszystkie oczekiwania praktyczne. W łazience trwałość i funkcjonalność płytek jest szczególnie ważna ze względu na specyficzny mikroklimat tego pomieszczenia. Tym płytkom i ich solidnej konstrukcji można w pełni zaufać. Solidne, odporne na ścieranie i wszelkie uszkodzenia, także związane ze środowiskiem otoczenia, są bardzo trwałe i w każdym przypadku można się nimi cieszyć przez wiele lat. Łatwo utrzymać je w czystości, mimo geometrycznych wzorów, gdyż ich powierzchnia jest bardzo gładka. 
Nierektyfikowane płytki zachowują nienaganny stan nawet jeśli nie zwraca się specjalnej uwagi na to, by je oszczędzać i nie ma powodu, by tego robić, skoro producent zadbał, by wykonane zostały w sposób gwarantujący im najwyższą odporność oraz trwałość i wytrzymałość na wszelkie czynniki.

 

Elegancja i subtelny urok 

 

Połączenie kolorów w delikatnych odcieniach sprawia, że płytki Meisha zaprowadzą w każdej łazience, w której zostaną położone, niezwykły klimat dyskretnej elegancji i wyrafinowania. To zdecydowanie sprzyja relaksowi, a także jest czymś, czym można pochwalić się gościom, takie płytki w łazience każdy więc będzie chciał mieć. Z brązem, bielą i beżem przepięknie komponują się złocone wzory, geometryczne, ponadczasowe motywy, a także doskonale uzupełniające tę kompozycję narożniki i listwy, bardzo starannie wykonane i precyzyjnie wycięte. Płytki sprawiają wrażenie doskonale obmyślanych w każdym calu, zarówno jeśli chodzi o ich kolorystykę i zdobienia, styl podstawy i dekoracyjnych insertów, jak i format. Daje to wrażenie wielkiego uporządkowania i ładu, co sprzyja relaksowaniu się w zaciszu łazienki, bez względu na to, czy jest ona okazałym i pełnym przepychu pokojem kąpielowym, czy zwyczajną łazienką, spełniającą rolę przede wszystkim użytkową. Dzięki tym płytkom będzie też pomieszczeniem, w którym z wielką przyjemnością będzie się spędzać czas, odpoczywając w jej spokojnym otoczeniu.

 

 

 
Realizacja: CREATIVE-IT, Pozycjonowanie stron: SeoBusiness.pl