najtańsze płytki
płytki cersanit

Metro

pilch_metro_1

 

 

Kolekcja płytek Metro firmy Pilch charakteryzuje się przede wszystkim nowatorskim wzornictwem i ciekawą kolorystyką. To kolekcja idealna do łazienki, składa się z płytek w kolorach: szary i grafit. W tych kolorach są zarówno płytki ścienne, jak i podłogowe, co pozwala na stworzenie wnętrza o jednolitej kolorystyce. Dzięki możliwościom, jakie stwarza, kolekcja z pewnością przypadnie do gustu zwolennikom stylu minimalistycznego, ale także amatorom wnętrz nowoczesnych i miłośnikom natury.

 

 

Cechą charakterystyczną płytek jest brak rektyfikacji, oznacza to, że nie zostały poddane zeszlifowaniu brzegów i mają nieregularne kształty. Kolekcja składa się z wielu elementów dekoracyjnych, dzięki czemu można skomponować wnętrze, jakie nam się tylko wymarzy. Płytki ścienne z tej kolekcji mają rozmiar 30x60 cm, a podłogowe 33x33 cm. Elementy dekoracyjne to dwa rodzaje dekorów. Pierwszy z nich składa się z trzech części, które w połączeniu tworzą szkic kobiecej twarzy. Ich rozmiar to 90x60 cm. Drugi dekor – o wymiarach 30x60 cm – ma bardzo ciekawą fakturę, tak zwanego gradientu, czyli cieniowania, kolory przechodzą płynnie z jednego w drugi.

 

 

Uzupełnieniem kolekcji są ozdobne listwy: szklana subway (2,3x60 cm) i magma metal (30x30 cm). W skład kolekcji Metro wchodzą również ponadczasowe mozaiki. Do wyboru jest aż pięć rodzajów. Mozaika Trip Perla (31x6,45 cm) – to połączenie w jednej płytce trzech odcieni, od perłowego przez brąz do szarości. Mozaika kamienna (30x30) – w jasnych naturalnych barwach. Mozaika szklana i szklana metal, obie w rozmiarze 30x30, charakteryzuje je nowoczesny, elegancki wzór. Kolekcja firmy Pilch doskonale sprawdzi się zarówno w kameralnych łazienkach, jak i tych bardziej przestrzennych. Wielość elementów daje ogromne pole do popisu, dzięki nim łazienkę można zaaranżować na bardzo wiele niepowtarzalnych sposobów.

 

 

Od wielu lat wciąż modna jest szarość. To kolor, który doskonale komponuje się z większością barw – zarówno jasnych, jak ciemnych, intensywnych i pastelowych. Mozaika to z kolei dekoracja, która każdemu wnętrzu doda subtelnej elegancji i luksusowego sznytu. Duży wybór wzorów i elementów dekoracyjnych sprawia, że łazienkę można zaaranżować na wiele różnych sposobów i dopasować jej styl do pozostałych pomieszczeń w mieszkaniu. Łazienka wyłożona płytkami z kolekcji Metro będzie wnętrzem ponadczasowym i niezwykle wykwintnym.

 

 

pilch_metro2

 
Realizacja: CREATIVE-IT, Pozycjonowanie stron: SeoBusiness.pl