najtańsze płytki
płytki cersanit

Michelle White-Black

michelle-black-white

 

 

Piękny wygląd i niepowtarzalny charakter kuchni, łazienek oraz pomieszczeń użyteczności publicznej jest prosty do uzyskania, gdy mamy do dyspozycji estetyczne, dobrej jakości produkty. Takimi artykułami, bez wąpienia, są płytki ceramiczne Michelle White-Black. Doskonale sprawdzą się one zarówno w prywatnych domach oraz mieszkaniach, jak i w przedsiębiorstwach i instytucjach publicznych. Dostępne są one w dwóch podstawowych wariantach kolorystycznych, a także w różnych rozmiarach. Płytki Ceramika Końskie Alfa black inserto oraz Ceramika Końskie Alfa White inserto, to elegancki produkt o klasycznej, błyszczącej powierzchni w kolorze białym lub czarnym.

 

 

Te stylowe płytki ścienne doskonale skomponują się z każdą łazienką dodając jej klasy oraz szyku. Optymalne dla wielu powierzchni proporcje ich rozmiaru 20 na 50 cm sprawią, że doskonale wpasują się one nawet do mało symetrycznych pomieszczeń, pełnych wnęk oraz widocznych instalacji. Płytki Michelle White-Black, to także modne Ceramika Końskie Michelle White oraz Ceramika Końskie Michelle Black charakteryzujące się idealnie gładką fakturą oraz precyzją wykonania. Nadają wybranej powierzchni nutki wytworności oraz luksusu. Dostępne w wymiarach 20x50 cm. Warta uwagi jest też Ceramika Końskie Sigma black inserto. Ta wyjątkowo efektowna dekoracja ścienna ożywi każde pomieszczenie.

 

 

Nadaje ona wnętrzu nietuzinkowego charakteru sprawiając, że pomieszczenie nabiera wyjątkowej atmosfery. Sprawdzi się nie tylko w prywatnej łazience, ale także w lokalu gastronomicznym, takim jak restauracja, kawiarnia czy bistro. Płytki podłogowe Ceramika Końskie Verona o wymiarach 33,3x33,3 cm, to dobrej jakości produkt, opracowany tak, aby wielokrotne jego używanie nie wpływało znacząco na jego żywotność i estetyczny wygląd. Nawet wiele lat wycierania ich powierzchni o podeszwę obuwia niewiele zmieni ich pierwotny wygląd. Dlatego można ich użyć nawet w miejscach użytecznosci publicznej. Wybrane płytki można łączyć w dowolne kombinacje oraz warianty wizualne.

 

 

Dzięki temu, każdy może samodzielnie zaprojektować swoją kuchnię lub łazienkę tak, aby spędzany w niech czas był jak największą przyjemnością. Wykończając prację warto zastosować listwę L901 o wymiarach 1,5x50 cm. Scharmonizuje ona całość oraz umocuje i zabezpieczy miejsca styku między pojedyńczymi elementami. Płytki ścienne oraz podłogowe Michelle White-Black, to gwarancja dobrej jakości materiałów, precyzji wykonania, ciekawego wzornictwa oraz modnych i ciekawych rozwiązań stylistycznych. Decydując się na zakup wybranego produktu można mieć pewność, że zakupiony artykuł spełni nasze oczekiwania.

 
Realizacja: CREATIVE-IT, Pozycjonowanie stron: SeoBusiness.pl