najtańsze płytki
płytki cersanit

Miriam

płytki łazienkowe

 

 

Płytki łazienkowe dostępne są w bardzo różnych wzorach i kolorach, ale wiele osób najlepiej czuje się w spokojnie urządzonych wnętrzach, o stonowanej kolorystyce, które sprzyjają relaksowi i odprężeniu. Potrzeby te postanowiła zaspokoić firma Ceramika Końskie, wypuszczając na rynek niezwykły produkt - wyjątkowo stonowane, ale jednocześnie prezentujące się niezwykle nowocześnie płytki do łazienki z kolekcji Miriam. Produkt ten zachwyci wszystkich, nie tylko zdeklarowanych zwolenników delikatnych barw i nowoczesnych wnętrz, gdyż każdy będzie musiał docenić wysoką estetykę i doskonałą jakość - jak przystało na tę firmę - proponowanego produktu.

 

 

Klienci na pewno łatwo zauważą, czym płytki wyróżniają się na tle innych produktów tego rodzaju. Uwagę zwraca nie tylko ich ciekawa barwa, pasująca do praktycznie każdej łazienki, ale również format. Na pewno jest nietypowy, gdyż płytki ścienne występują w wymiarach 20x50 cm. Jest to bez wątpienia bardzo niesztampowa propozycja, która jest doskonale przemyślana. Płytki właśnie w takim formacie wprowadzają do łazienki nastrój pewnej ekstrawagancji, ale w niezwykle wysmakowany sposób, co spodoba się nawet zwolennikom tradycji.

 

 

Jest to znakomity sposób na urządzenie łazienki w pozornie zwyczajny, ale jednocześnie nieco inny sposób. Płytki te dostępne są w dwóch kolorach - ivory i grey, można więc wybrać idealny dla siebie wariant. Oba jednak są bardzo delikatne i zaprowadzają w pomieszczeniu niewiarygodnie spokojny oraz elegancki nastrój, który zaimponuje nawet najbardziej wymagającym klientom. Płytki podłogowe zaś dostępne są w formacie 33,3x33,3 cm, także doskonale dobranym i idealnie przemyślanym. Takie płytki świetnie pasują do każdej łazienki, zarówno małej, jak i większej i w każdej będą się pięknie prezentować. Jak przystało na produkt renomowanej firmy, płytki z kolekcji Miriam proponowanej przez markę Ceramika Końskie odznaczają się najwyższą jakością.

 

 

Bezpośrednio przekłada się to nie tylko na ich wysokie walory estetyczne, ale też wielką odporność, tym bardziej, że płytki podłogowe są mrozoodporne. Można więc mieć absolutną pewność, że w każdym przypadku produkt ten sprawdzi się idealnie i będzie długo służył bez żadnej skazy na swym wyglądzie, nawet jeśli płytki znajdą się w łazience, która jest bardzo intensywnie eksploatowana przez wiele osób. Olbrzymi walor kolekcji stanowią także piękne dekoracje, które nieco przełamują surowy charakter płytek

 
Realizacja: CREATIVE-IT, Pozycjonowanie stron: SeoBusiness.pl