najtańsze płytki
płytki cersanit

Nature

cersanit_nature_1

 

 

Nowa propozycja marki Cersanit spełnia najwyższe wymagania i standardy. Z pewnością zachwyci ona zarówno tradycjonalistów jak i fanów nowoczesnych rozwiązań. Seria Nature to harmonijne połączenie wysokiej jakości jednolitych płytek ceramicznych wraz z płytkami imitującymi naturalne drewno. W skład kolekcji Nature wchodzą dwa formaty płytek - płytka ścienna o wymiarach 29,7 cm na 60 cm oraz płytka podłogowa w formacie 33,3 cm na 33,3 cm.

 

 

 

Powierzchnia płytek podłogowych posiada wykończenie błyszczące. Z kolei do uzupełnienia stylizacji warto wykorzystać dostępne elementy takie jak inserto leaf z motywem liści bambusowych umieszczonych na białym tle, doskonałą ozdobą może okazać się także inserto velvet. Zwieńczeniem całej serii z pewnością będzie listwa szklana w kolorze jasnozielonym, która doskonale skomponuje się z całością. Seria Nature to najlepszy wybór płytek ceramicznych, które sprawdzą się w każdej łazience.

 

 

Naturalne drewno to szlachetny i elegancki materiał, który wszędzie będzie się idealnie prezentował. Dzięki nowości firmy Cersanit zyskujemy estetyczne walory drewna wraz praktycznością i wytrzymałością płytek. Ta kolekcja została wykonana z najwyższej jakości materiałów, które zachowają trwałość przez lata. To niewymuszona elegancja, która będzie pasować do każdego stylu. Jej niepowtarzalny charakter nada wnętrzu niezwykłego klimatu. Ta nowa propozycja gwarantuje niezawodność i jakość na najwyższym poziomie. Elementy znajdujące się w ramach kolekcji stanowią doskonałą całość, którą można dowolnie łączyć i bawić się stylem. Już samo połączenie bieli i drewna świetnie ze sobą współgra.

 

 

Dodatkowe wykończenie w postaci trzech niezwykłych inserto oraz listwy szklanej nadaje całości niepowtarzalnej elegancji i smaku. Warty wspomnienia atut stanowi także fakt, że te płytki można łatwo i sprawnie wyczyścić. Gładką powierzchnię można bez problemu utrzymać w czystości, co czyni tę serię jeszcze bardziej atrakcyjną. Nowość od marki Cersanit to odpowiedź na potrzeby i wymagania nowoczesnych klientów, to także gwarancja najwyższej jakości i wytrzymałości. Wszystkie elementy zostały zaprojektowane z wysokiej jakości materiałów po to, by zaspokoić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

 

 

cersanitnature2

 
Realizacja: CREATIVE-IT, Pozycjonowanie stron: SeoBusiness.pl