najtańsze płytki
płytki cersanit

Noce

płytki do salonu

 

 

Noce to linia płytek drewnopodobnych produkowana przez znaną na rynku ceramiki, polską firmę Paradyż. Inspiracją do stworzenia tej serii płytek było drewno orzechowe. Podobnie, jak drewno tego gatunku, tak i płytki charakteryzują się wyrazistymi rysami słojów, w różnych odcieniach barwnych. Ta linia płytek składa się nie tylko z płytek podłogowych czy ściennych o klasycznym wyglądzie, lecz także z cokołów różnej długości oraz elementów dekoracyjnych, które stanowią doskonałe uzupełnienie.

 

 

Dostępne w naszym sklepie płytki podłogowe tej marki charakteryzują się bardzo dobrymi własnościami wytrzymałościowymi. Są nie tylko twarde, ale i bardzo odporne na ścieranie. Ponadto można je montować zarówno wewnątrz budynków, jak i na zewnątrz, ponieważ są mrozoodporne. Chodzenie po nich jest bezpieczne nawet w wilgotne i mroźne dni, płytki bowiem posiadają antypoślizgową strukturę klasy R9. W naszej ofercie dostępne są podstawowe płytki podłogowe w różnych rozmiarach - od największych, przeznaczonych do użytku w dużych pomieszczeniach po bardzo niewielkie, dedykowane do mniejszych pokoi.

 

 

Posiadamy w sprzedaży podstawowe płytki o wymiarach: 14,8 x 119,8, 14,8 x 89,8, 19,8 x 119,8, 4,8 x 44,8 oraz 9,8 x 59,8. Tak szeroka gama rozmiarów pozwala na dostosowanie wielkości płytek do wielkości powierzchni, która jest nimi obkładana. Duża gama rozmiarów pozwala też uniknąć żmudnego docinania wielu płytek na ściśle określony wymiar. Uzupełnieniem płytek podłogowych są cokoły, czyli niewysokie mozaiki ułożone pionowo na ścianie z jednej wąskiej płytki. W naszej ofercie dostępne są cokoły o wysokości 7,2 cm i długości 44,8 lub 59,8. Rolę dekorów, czyli płytek dekoracyjnych mogą pełnić dostępne w naszej ofercie mozaiki.

 

 

Posiadamy kilka wzorów składających się z prostokątów różnej wielkości. Wszystkie dekory dostępne w naszej ofercie mają kształt kwadratu, przez co doskonale kontrastują z podłużnymi płytkami podstawowymi. Kolekcja płytek NOCE łączy ze sobą klasykę i nowoczesność. Bardzo realistyczna struktura drewna na tych płytkach sprawia, że z daleka są one łudząco podobne do klasycznych paneli podłogowych. Ponieważ nie wszędzie można i nie wszędzie powinno się montować panele, pojawia się zapotrzebowanie na płytki podłogowe, które doskonale będą panele imitować. Seria Noce jest odpowiedzią na tą potrzebę.

 

 

płytki drewnopodobne

 
Realizacja: CREATIVE-IT, Pozycjonowanie stron: SeoBusiness.pl