najtańsze płytki
płytki cersanit

Porto Dolphins

porto_dolphins2

 

Łazienka urządzona w kolorze bieli i błękitu to dla wielu osób idealne rozwiązanie. Barwy te, a zwłaszcza ich połączenie, kojarzą się ze spokojem, łagodnością oceanu i kojącą, spokojną siłą wody morskiej, takie zaś odczucia w łazience, w której każdy chce się zrelaksować, są jak najbardziej pożądane. Można  jednak pójść o krok dalej i kupić sobie jeszcze bardziej "morski" wystrój, który przypadnie do gustu nie tylko miłośnikom wody, ale w ogóle takich sielskich klimatów.

 

 

Płytki ścienne i podłogowe PORTO Dolphins prezentują się niewiarygodnie nie tylko dzięki połączeniu pięknych barw, ale także, a może nawet przede wszystkim, przez unikalną grafikę. Przedstawia ona morskie fale i bawiące się beztrosko delfiny. Od razu więc po wejściu do łazienki można poddać się równie beztroskiemu nastrojowi i zachwytowi nad urokliwymi obrazkami. Są to prawdziwie artystyczne grafiki, dodające wnętrzu szlachetności. Kto bowiem powiedział, że łazienka ma być tylko i wyłącznie funkcjonalna? Z płytkami Dolphins będzie prezentować się wyrafinowanie i ze wszech miar wyjątkowo.

 

 

W przypadku tych płytek uwagę przyciągają nie tylko ich piękne, pastelowe barwy i sielankowe, acz wysmakowane obrazki. Bardzo ważną cechę stanowi też bardzo wysoka jakość produktu, która widoczna jest od razu i bez wątpienia zostanie dostrzeżona przez nawet niewprawne oko. Błyszcząca powierzchnia płytek jest nieskazitelnie gładka, pozbawiona jakichkolwiek skaz i defektów. Jej nieskazitelność jeszcze bardziej podkreśla dekoracyjne elementy i sprawia, że rzucają się w oczy od razu po przekroczeniu progu łazienki. Płytki z serii Porto Dolphins mają też optymalną wielkość. Ścienne dostępne są w rozmiarze 25x60 cm, zaś podłogowe - 33,3x33,3 cm.

 

 

Takie rozmiary pasują zarówno do bardzo małych, jak i wielkich łazienek, a na podkreślenie zasługuje też fakt, że jasne, pastelowe barwy, w których są utrzymane, dodatkowo optycznie powiększają wnętrze, dodają mu przestronności i wprowadzają pogodny, optymistyczny nastrój. W skład serii wchodzą też uzupełnienia w postaci centrów dostępnych w dwóch formatach: większym - 100x60 cm, oraz mniejszym - 25x60 cm. Idealnym zwieńczeniem jest listwa Bubbles o wymiarach 6x60 cm. Zapewnia ona estetyczny, schludny wygląd, który zwłaszcza w pomieszczeniu, jakim jest łazienka, jest bardzo pożądany, a także świetnie komponuje się z morskimi dekoracjami.

 

 

Dolphins

 
Realizacja: CREATIVE-IT, Pozycjonowanie stron: SeoBusiness.pl