najtańsze płytki
płytki cersanit

Moondust

Moondust

 

Spośród polskich producentów ceramiki szczególnym powodzeniem cieszą się gresy i płytki oferowane przez Opoczno. Spośród kolekcji przygotowanych z myślą o zastosowaniu także na zewnątrz warto wyróżnić serię Moondust. Subtelna, elegancka i w minimalistycznym duchu kolekcja wybierana jest na tarasy czy balkony. Świetnie także sprawdza się w kuchni i w przestronnym salonie. Wytrzymałość na zmieniające się pogodowe połączono z łatwym utrzymaniem w czystości. Stąd uniwersalne zastosowanie płytek serii Moondust.

 

 

W ramach gamy Moondust dostępne są płytki kwadratowe o długości boków 59,4 cm oraz płytki prostokątne 29,55 x 59,4 cm. Można więc bez trudu dopasować rozmiar do pomieszczenia czy tarasu. Mrozoodporne płytki zachwycają także designem. Minimalizm najwyższego sortu. Przypominające piasek świetnie się prezentują, podkreślając podobną do naturalnego kamienia fakturę. Seria Moondust obejmuje sześć odcieni. Ciemny brąz i czerń prezentują się niezwykle elegancko, odcienie kremowy i beżowy optycznie zwiększają ilość światła, zaś szary (dostępny w dwóch odcieniach) można uznać za ponadczasową klasykę. Warto dodać, że producent każdy z odcieni oferuje w dwóch dodatkowych wariantach – można wybierać między powierzchnią matową a połyskiem.

 

 

Seria Moondust Opoczno to nie tylko klasyczne płytki o prostokątnym i kwadratowym kształcie, ale także mozaika o wymiarach 29,5 x 29 cm. Także tutaj dostępnych jest sześć wariantów kolorystycznych – jasnoszary (light grey), cream (kremowy), beżowy (beige), ciemnoszary (dark grey), brązowy (mocca) i czarny (black). Dodatkowo w serii występuję cokoły (listwy wykończeniowe) o wymiarze 7,2 x 59,4 cm oraz stopnice (29,5 x59,4 cm). Oczywiście klient może wybierać między matem a połyskiem. Remont lub budowa domu pozwalają stworzyć nową aranżację wnętrza. Wysokiej jakości mrozoodporne płytki Moondust Opoczno to dobra propozycja dla osób ceniących klasykę. Stonowane barwy to minimalistyczne, niepozbawione szyku wnętrze. Oczywiście w codziennym użytkowaniu liczy się także trwałość.

 

 

Płytki, mozaiki, listwy wykończeniowe oraz stopnice będą komponować się nie tylko z serią Moondust, ale także można połączyć je z innymi seriami, tworząc dowolny kolaż. Samodzielny remont czy prace zlecone fachowcom. Wybór serii Moondust gwarantuje satysfakcję. Warto również dobrać z naszej oferty środki pielęgnacyjne, by płytki jeszcze dłużej cieszyły oczy i były odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne. Mat czy połysk? Oferta naszego sklepu pozwala rozwiać wątpliwości.

 
Realizacja: CREATIVE-IT, Pozycjonowanie stron: SeoBusiness.pl