najtańsze płytki
płytki cersanit

Preat a porter

Pret-a-Porter

 

Nowoczesny i elegancki wygląd łazienki można osiągnąć, wybierając wysokiej jakości płytki z kolekcji Pret a Porter. Jakość i szyk połączono z atrakcyjną ceną – z tego od lat słynie polski producent z Opoczna. Subtelne lub też bardziej drapieżne motywy – kolekcja Pret a Porter to elegancja na wiele sposobów. Dzięki temu bez trudu można wybrać optymalną kompozycję. Choć serię opracowano z myślą o nowoczesnych łazienkach, także tych w modernistycznym stylu, to również można polecić je do klasycznych wnętrz.

 

 

Dopasowanie motywów ściennych z podłogowymi będzie o tyle łatwiejsze, że płytki serii Pret a Porter występują zarówno w wariancie podłogowym jak i ściennym. Podłogowe to kwadraty o bokach 45 x 45 cm, zaś ścienne to prostokąty o wymiarach 25 x 75 cm. Głównym zamysłem projektantów pracujących nad szykowną serią Pret a Porter było połączenie ponadczasowego kontrastu bieli i czerni. Aby nie ocierać się o banał, dodano także interesujące motywy. I tak powstała kolekcja pełna uroku. Dominuje połysk, choć w przypadku czerni można wybrać także płytki matowe.

 

 

Duża ilość światła i optyczne powiększenie to spory atut błyszczącej bieli. Płytki w tym kolorze dodają harmonii, działają kojąco i wciąż są eleganckie. Czy to na ścianie czy na podłodzie białe płytki prezentują się znakomicie. Oczywiście warto postawić na elegancki kontrast, łącząc biel z ciemnym matem. Wszystkie matowe płytki serii Pret a Porter przypominają swą strukturą materiał płócienny, zaś płytki błyszczące to modna struktura, geometria i nietuzinkowe motywy. Kwiaty w remontowanej łazience? Zamiast ulotnego bukietu, warto wybrać dekoracyjne płytki z motywem kwiatowym – wyglądają i realistycznie, i zachwycająco. Opoczno Flower Composition to trzy prostokątne płytki tworzące jedną całość – jeden przepiękny kwiat.

 

 

Opoczno White Inserto Flower to drobne kwiatowe motywy na białym tle – przyjemnie błyszczą, odbijając światło. A może mozaika? Opoczno Black & White mozaic przypomina koraliki ułożone w geometryczne wzory. Wybór, jaki pozwala stworzyć niezapomniane kompozycje. A są jeszcze płytki doskonale imitujące drobny ażur i płytki strukturalne (pillow i textile).Kolekcja płytek Opoczno Pret a Porter to propozycja warta rozważenia podczas remontu. Także przeprowadzając się do nowego domu bądź mieszkania, można liczyć na najwyższą jakość i nietuzinkowe wzornictwo. Bez sztampy i taniego blichtru.

 

Pret-a-Porter

 
Realizacja: CREATIVE-IT, Pozycjonowanie stron: SeoBusiness.pl