najtańsze płytki
płytki cersanit

Royal Sand and Stones

 

 

Plaża wszystkim nam kojarzy się z naturą, słońcem i wypoczynkiem. Niestety, większość plaże odwiedza jedynie w czasie wakacji. Ale gdyby tak przenieść klimat kamienistej plaży w domowe zacisze? Właśnie to proponuje firma Cer-rol, oferując niezwykłą kolekcję Royal Sand and Stones.

 

Łazienka w plażowym klimacie

 

Na kolekcję składa się płytka ścienna (w formacie 20x50 cm) oraz centra, te dostępne są w dwóch formatach - 40x50 cm oraz 60x50 cm. Płytka ścienna ma błyszczącą powierzchnię i jest dostępna w dwóch kolorach - brązowym oraz kremowym. Centra natomiast są oferowane w dwóch motywach - oba nawiązują oczywiście do piasku i plaży. Ponadto do kolekcji należy specjalna ozdobna listwa ścienna w formacie 6,5x50 cm, która idealnie dopasowuje się do pozostałych płytek. 

 

Płytki do każdego wnętrza

 

Nieważne, czy całe mieszkanie jest wykończone w nowoczesnym, czy też bardziej tradycyjnym stylu - łazienka zawsze powinna kojarzyć się ze spokojem i komfortem, a wizyta w niej powinna pozytywnie nastrajać na każdy dzień. Właśnie dlatego płytki ceramiczne, nawiązujące do kamienistej plaży, będą doskonale pasować do wnętrza każdego domu. Sprawi to, że każdego ranka będziemy mogli poczuć odrobinę wakacyjnej atmosfery i rozpocząć dzień ze znacznie lepszym nastrojem i nastawieniem. Taki poranek z pewnością doda każdemu energii na cały nadchodzący dzień. 

 

Eleganckie i niebanalne płytki

 

Dekorując łazienkę, wiele osób staje przed wyborem czy postawić na dyskretną elegancję, czy też na oryginalne wzory, które będą cieszyć oczy oraz wzbudzać pozytywne wrażenia. Wydawałoby się, że ciężko tu o kompromis. Ale płytki PORTO to zarówno rozwiązanie eleganckie, jak i niebanalne. Dzięki nim łazienka będzie wyglądać oryginalnie i ciekawie, ale przy tym nie straci ani trochę na szyku i stylu. 

 

Najwyższa jakość prosto z Polski

 

Mimo że nazwa kolekcji PORTO Royal Sand and Stones nawiązuje do jednego z największych portugalskich miast, to płytki są polskim produktem. Polska ceramika słynie z wysokiej jakości, dobrego wykonania, a także z trwałości. Wybierając produkty firmy Cer-rol, możemy być pewni, że będą one nam służyły przez stosunkowo długi okres czasu bez stracenia swojej oryginalnej jakości. Płytki są wyjątkowo odporne na ścieranie, ale też na grzyby oraz wilgoć. Płytki z tej kolekcji to więc rozsądna inwestycja na długie lata.

 

 

 
Realizacja: CREATIVE-IT, Pozycjonowanie stron: SeoBusiness.pl