najtańsze płytki
płytki cersanit

Santera

płytki podłogowe

 

 

Nowatorstwo, niepowtarzalny styl oraz najwyższa jakość wykonania to słowa najlepiej określające markę Paradyż, która nieprzerwanie od ponad dwudziestu pięciu lat wciąż tworzy niezwykłe produkty o wspaniałym wzornictwie, spójnym stylu i oryginalnym charakterze. Paradyż zachwyca największą dbałością o dopracowanie każdego szczegółu oraz fantastycznym wyczuciem stylu. Marka ciągle się rozwija proponując swoim klientom coraz to nowsze kolekcje powstające dzięki najnowocześniejszym technologiom dostępnym obecnie na rynku.

 

 

Grupa Paradyż idealnie trafia w najbardziej wysublimowane i wyrafinowane gusta zarówno biznesowych jak i indywidualnych klientów, którzy pragną niepowtarzalnych i eleganckich aranżacji wnętrz. Kolekcja Santera skierowana jest właśnie do tych osób, które cenią nie tylko najwyższą jakość wykonania, ale przede wszystkim wspaniały, światowy design objawiający się ponadczasową linią i nonszalanckim charakterem. Santera to przede wszystkim duże płytki podłogowe, które wiernie odwzorowują naturalny kamień. Można je stosować zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz nadając tarasowi niezwykłego, eleganckiego wyglądu.

 

 

Uniwersalna i wszechstronna płytka podłogowa w kolorze beżowym świetnie współgrać będzie z większością stonowanych barw. Płytki dostępne są w rozmiarze 45x45cm o dwóch rodzajach powierzchni: matowy oraz połysk. Santera charakteryzuje się bardzo wysoką klasą ścieralności, płytki są mrozoodporne, a więc bez problemu można kłaść je w miejscach nieogrzewanych, narażonych na działanie mrozu czy deszczu. Dodatkową, niewątpliwą zaletą płytek z kolekcji Santera jest fakt, że są one bardzo uniwersalne, jednak w żadnym wypadku nie można o nich powiedzieć, że są nudne. Dzięki zastosowaniu wspaniałego dekoru, ozdobnej listwy, narożnika czy cokoliku można uzyskać zaskakujący i oryginalny efekt.

 

Płytki nadadzą każdemu wnętrzu nieco pałacowego, eleganckiego stylu, jednak wzór piaskowca jest na tyle delikatny i subtelny, że nie sprawia on wrażenia ciężkości i przepychu. Cudowna, jasna kolorystyka płytek z pewnością rozświetli każde, nawet najciemniejsze wnętrze nadając mu zupełnie nowego wyrazu. Tak duże płytki podłogowe można swobodnie kłaść w różnych kierunkach uzyskując nowe, zaskakujące rozwiązania aranżacyjne. Kolekcja Santera powstała z myślą nie tylko o zawodowych projektantach, którzy na co dzień zajmują się aranżacją wnętrz, ale przede wszystkim o indywidualnych klientach, którzy sami chcieliby stworzyć dla siebie wspaniałe, niepowtarzalne wnętrza. Marka Paradyż dba o to, by każda nowa kolekcja nie tylko zaskakiwała wysokiej klasy wzornictwem, ale przede wszystkim, by nowoczesny design służył wszystkim, nawet najbardziej wymagającym klientom.

 

 

płytki do salonu

 
Realizacja: CREATIVE-IT, Pozycjonowanie stron: SeoBusiness.pl