najtańsze płytki
płytki cersanit

Nowoczesne płytki drewnopodobne

setim-honey

 

 

Planując remont mieszkania, jak również urozmaicenie wyglądu zewnętrznego domu, balkonu, tarasy czy nawet ścieżki do ogrodu, należy wybrać produkty wysokiej jakości, które będą odporne na wszelakie zmiany atmosferyczne oraz naturalną ochronę podczas chodzenia. Płytki to wyrób ceramiczny stosowany od lat przez wielu ludzi. Prezentują się stylowo i efektownie. To bardzo praktyczne rozwiązanie, ponieważ wykonywane są z materiałów trwałych i solidnych. Długo zachowują swój nowy wygląd, jak również prezentują się nowocześnie. Nasze płytki spełniają wszystkie warunki. Wykonano je z najlepszych materiałów.

 

 

W naszej ofercie dostępne są cztery typy płytek, każda z nich cechuje się wyjątkowością i niebywałym wzorem. Idealne do zastosowania na każdej powierzchni. Można wykończyć nimi podłogę w kuchni, korytarzu, łazience. Jak również idealne na balkon czy taras przydomowy. Salon to również idealne pomieszczenie do udekorowania klasycznym dodatkiem. Płytki te to nowoczesny design, który idealnie podkreśla oryginalny styl mieszkań i budynków. Bo garaż również jest miejscem odpowiednim do zastosowania naszych produktów. Płytki Cerrad setim 60x17,5 GAT I, to produkt, który swoim wyglądem łudząco przypomina drewno. Wzór z nich ułożony będzie prezentował się modnie i elegancko.

 

 

Dostępne są w czterech różnych kolorach. Od jasnego brązu, po ciemniejszy orzech. Każdy z nich jest wyjątkowy, ciepły i delikatny. W katalogu kryją się pod nazwą desert, honey, mist i nugat. Derert oraz mist wykończone są gładką powierzchnią, natomiast honey i nugat matową. Każdy dostępny kolor pakowany jest po 8 sztuk, waga opakowania wynosi 18 kg. W opakowaniu mieści się 0.84 m2. Płytki te można zastosować na każdej powierzchni w domu, jak również na zewnątrz gospodarstwa domowego. Na każdej płaszczyźnie wyglądają imponująco i prezentują się z ogromną klasą. I co najważniejsze są bardzo odporne na ścieralność, dzięki czemu długo zachowają swój naturalny wygląd.

 

 

Są również mrozoodporne, co gwarantuje wytrzymałość po zastosowaniu na zewnątrz. Jest to produkt pierwszego gatunku. Wybierając produkty z naszego katalogu dostawę do domu masz gratis! Doskonała jakość za niską cenę to kolejny walor płytek setim. Zyskaj ogromne zadowolenie, wybierz płytki setim, które spełnią Twoje oczekiwania. Wygląd mieszkania mówi wiele o cechach człowieka. Te płytki podkreślą oryginalność, wyjątkowość, nowoczesność i klasę samą w sobie. Wybierz płytki imitujące drewno, zaakcentuj oryginalność i piękno samo w sobie.

 

 

setim

 
Realizacja: CREATIVE-IT, Pozycjonowanie stron: SeoBusiness.pl