najtańsze płytki
płytki cersanit

SPA

płytki do łazienki

 

 

Chcesz poczuć się w swojej łazience niczym w prawdziwym Spa? To proste! Z niezwykłą kolekcją płytek rektyfikowanych, Twoja łazienka stanie się strefą wyjątkowego relaksu. Bardzo elegancka i wyrazista propozycja marki Alfa Cer pozwoli na stworzenie niepowtarzalnego wnętrza. Seria płytek łazienkowych Spa składa się z kilku elementów, które można ze sobą dowolnie komponować. W skład zestawu wchodzą płytki ścienne, każda o wymiarach 30 cm na 60 cm, a także płytki podłogowe w dwóch rodzajach - Ceramstic i Eleccio - obie w formacie 60 cm na 60 cm.

 

 

Ponadto w ramach serii dostępne są listwy Morino o wymiarach 2,5 cm na 60 cm. Zwieńczenie kolekcji stanowią dekory, nawiązujące stylistyką do klimatu relaksu i odpoczynku. Dzięki nim można osiągnąć prawdziwą atmosferę wyciszenia we własnej łazience. Kolekcja stworzona przez Alfa Cer to odpowiedź na współczesne potrzeby wymagających klientów, którzy cenią sobie przede wszystkim wysoką jakość i nowoczesny design. Płytki łazienkowe Spa to idealne połączenie obu tych elementów. Zostały one wykonane z najwyższej jakości materiałów, które gwarantują trwałość i niezawodność na długie lata. Co więcej, bardzo szeroki wybór elementów w ramach serii pozwala na wykreowanie swojego niepowtarzalnego wnętrza. Projektując własną łazienkę możemy świetnie się bawić, zestawiając poszczególne elementy według własnego uznania.

 

 

Błyszcząca powierzchnia płytek będzie stanowić niezwykle eleganckie dopełnienie całości. Takie wykończenie z pewnością ułatwi odpoczynek w domowym zaciszu. Dodatkowym atutem są także kolory serii. Subtelne, białe i beżowe elementy zestawione z ciekawymi dekorami o pięknej i żywej kolorystyce pozwolą stworzyć oryginalną przestrzeń przeznaczoną do wypoczynku. Nowość marki Alfa Cer to propozycja dla wszystkich osób, które lubią tworzyć własne kompozycje. Wielość elementów sprawia, że to samo zestawienie nie powtórzy się dwa razy. Dzięki tym płytkom zyskujemy również gwarancję wygodnego użytkowania na długo.

 

 

Łazienkę ozdobioną tą kolekcją można uzupełnić o różne dodatki dekoracyjne i nadać jej jeszcze bardziej indywidualny charakter. Niezaprzeczalną zaletą jest także fakt, że łatwo utrzymać ją w czystości. By odświeżyć jej blask, wystarczy użyć gąbki nasączonej łagodnym detergentem. Dzięki temu nasza łazienka zawsze będzie wyglądała olśniewająco, zupełnie jak nowa. Dla osób poszukujących nowoczesnych rozwiązań najwyższej jakości, seria marki Alfa Cer będzie strzałem w dziesiątkę. Warto z jej pomocą wykreować nietuzinkowe wnętrze.

 

 

płytki ceramiczne

 
Realizacja: CREATIVE-IT, Pozycjonowanie stron: SeoBusiness.pl