najtańsze płytki
płytki cersanit

Teakstone

płytki ceramiczne

 

 

Pochodzące z kolekcji Teakstone płytki ceramiczne znanej i cenionej firmy Paradyż zachwycają przede wszystkim swoją niezwykle wysmakowaną elegancją. Wysoka estetyka nie jest jednak jedyną zaletą tego produktu, do czego firma Paradyż zdążyła już przyzwyczaić swoich klientów - nie bez powodu od lat cieszy się tak wielką popularnością i zaufaniem. Jakie są inne walory tej kolekcji? Gres szkliwiony imponuje swoim pięknem, ale dla większości klientów jeszcze ważniejszy jest fakt, że jest niezwykle odporny na uszkodzenia oraz działanie czasu. Dzięki temu można mieć pewność, że jest to inwestycja na wiele lat, a w przypadku płytek Teakstone jest to pewne tym bardziej, że zostały one wykonane z materiałów o najwyższej możliwej jakości.

 

 

W kolekcji można znaleźć także płytki mrozoodporne, co jeszcze bardziej zwiększa możliwości ich wykorzystania - kolekcja dedykowana jest do eleganckich pomieszczeń takich jak salon, kuchnia czy przedpokój. Płytki idealnie sprawdzą się również na zewnątrz pomieszczeń, ze względu na swoją dużą wytrzymałość. Płytki pięknie będą wyglądały na balkonie bądź tarasie, dodając im niezwykłego wdzięku i elegancji. Płytki są odporne na ścieranie nawet jeśli znajdują się na powierzchni, która jest bardzo intensywnie użytkowana. Odporne na uszkodzenia mechaniczne i działanie czasu, nie tylko przez bardzo długi czas zachowują żywotność i funkcjonalność, ale również przez cały okres użytkowania zachwycają swoim pięknym wyglądem.

 

 

Można więc mieć pewność, że jest to inwestycja na wiele lat. W kolekcji Teakstone największą uwagę zwraca fakt, że płytki w wyjątkowo udatny sposób naśladują elegancki piaskowiec, sprawiając, że wnętrza prezentują się niezwykle wyrafinowanie. Wrażenie to wydatnie potęgują piękne, idealnie dobrane, stonowane i spokojne barwy - biel, szarość, spokojny brąz, ochra. Dodatkowo płytki posiadają matowe wykończenie. Wszystkie te cechy powodują, że kompozycja jest doskonale wysmakowana, a każde wnętrze czy balkon bądź taras wygląda po prostu pięknie.

 

 

Zdecydowanie więc jest to produkt dla szczególnie wymagających klientów. W skład kolekcji Teakstone wchodzą płytki o dwóch formatach: 30x60 cm i 60x60 cm. Inne elementy to cokół o formacie 7,2x60 cm, stopnica nacinana (30x60 cm) i mozaika cięta (29,8x29,8 cm). Całość stanowi bardzo przemyślaną, pięknie wyglądającą kompozycję, nie tylko jeśli chodzi o wzory i kolory, ale również optymalne formaty elementów. Sprawia to, że każde wnętrze i inny obiekt, w którym płytki się znajdą, będzie prezentować się świetnie.

 

 

płytki podłogowe

 
Realizacja: CREATIVE-IT, Pozycjonowanie stron: SeoBusiness.pl