najtańsze płytki
płytki cersanit

Tenor / Tono

płytki ceramiczna

 

 

Płytki ceramiczne to obecnie najczęściej wybierany materiał wykończeniowy do łazienek i kuchni. Takie rozwiązanie jest najlepsze ze względu na łatwość utrzymania czystości, dużą trwałość oraz elegancję, jaką można uzyskać decydując się na ich ułożenie. Firma Paradyż to znany w Polsce i Europie producent płytek ceramicznych. Jego produkty charakteryzują się dużą trwałością i odpornością na czynniki zewnętrzne.

 

 

Płytki Paradyż Tenor i Paradyż Tono to elegancka kolekcja w stylu Vintage, która znajdzie swoje miejsce w każdej łazience. W naszej ofercie dostępne są wysokiej jakości płytki podłogowe o wymiarach 40 x 40 cm dostępne w dwóch kolorach - białym i czarnym. Płytki podłogowe tej serii charakteryzują się dodatkowo delikatną fakturą antypoślizgową, dzięki czemu chodzenie po nich staje sie o wiele bardziej bezpieczniejsze.

 

 

Płytki ścienne dostępne są w dwóch tonacjach kolorystycznych - jasnej i ciemnej. Jasne płytki ścienne charakteryzują się wyjątkową elegancją i dobrze rozjaśniają wnętrze łazienki. Ciemne płytki natomiast nadają szyku i elegancji, dzięki czemu wnętrze wygląda jeszcze lepiej. W naszej ofercie dostępne są nie tylko standardowe płytki o wymiarach 25 x 40 cm, ale i płytki dekoracyjne - tzw. dekory. Dekory mają wymiary 4,8 x 25 lub 4,8 x 40 cm i przydają się w różnych projektach. Białe płytki ścienne dostępne są w dwóch wersjach - Bianco i Bianco Inserto. Seria Bianco charakteryzuje się prostym kształtem i wyglądem - zwyczajna płytka w równomierne paski. Seria Inserto jest nieco bardziej wzorzysta i jej powierzchnię pokrywają piękne kwiaty.

 

 

Czarne płytki ścienne również można kupić w dwóch wersjach - Nero i Nero Inserto. Wersja Nero to podobnie jak w przypadku Bianco - proste, nierzucające się w oczy płytki ścienne w paskowane wzory. Seria Inserto z kolei ozdobiona jest wzorzystymi kwiatami. Płytki z tych obu serii można mieszać ze sobą na różne sposoby. Zarówno kolory - czarny z białym, jak i wzory kwiatów z serii Inserto w połączeniu z prostotą płytek serii Bianco lub Nero pozwalają na uzyskanie imponujących efektów. W zależności od tego, jak chcemy urządzić łazienkę, można zdecydować się na całe jej wyłożenie płytkami z wzorami kwiatów lub potraktować te wzory, jako dekory, które z pewnością nadadzą wnętrzu szyku i elegancji.

 
Realizacja: CREATIVE-IT, Pozycjonowanie stron: SeoBusiness.pl