najtańsze płytki
płytki cersanit

Thorno

thorno

 

 

Podłoga w salonie to jeden z najważniejszych elementów wystroju tego pomieszczenia. Powinna współgrać z resztą otoczenia, czyli z meblami oraz ścianami. Ważne jest zachowanie kontrastu lub wykonanie aranżacji w podobnych barwach. Podłoga w salonie powinna ponadto być wytrzymała i odporna na ścieranie, ponieważ salon to miejsce, w którym często przesuwa się meble lub ustawia się je na nowo. Ponadto podłoga w dużym pokoju narażona jest na ścieranie spowodowane chodzeniem.Oprócz dużej odporności na ścieranie, podłoga w salonie powinna również charakteryzować się łatwością w utrzymaniu czystości. Popołudniami i w weekendy, najczęściej w salonie ogląda się wspólnie telewizję lub jada posiłki.

 

 

W takiej sytuacji wręcz nieunikniona jest sytuacja, że coś spadnie na podłogę i trzeba będzie ją wyczyścić. Dlatego najlepszym rozwiązaniem do salonu są płytki ceramiczne. Płytki czy panele? A może jedno i drugie? W salonie najładniej wyglądają drewniane panele podłogowe. Drewniana podłoga wykonana w odcieniach brązu lub szarości nadaje ciepła wnętrzu, przez co przebywanie w salonie jest znacznie przyjemniejsze. Podłogi z drewna jednak nie są tak odporne na czynniki zewnętrzne ( w tym ścieranie), jak podłogi ceramiczne. Dzięki firmie Paradyż możliwe jest połączenie płytek ceramicznych z elegancką, drewnianą podłogą. Seria produktów Paradyż Thorno to wysokiej jakości ceramiczne płytki podłogowe imitujące drewno. Idealnie nadają się do zastosowania w salonach i w innych pokojach, ze względu na swój bardzo elegancki, oryginalny wygląd. Dzięki unikalnej, drewnianej fakturze, bardzo dobrze naśladują drewno, łącząc tym samym zalety podłóg drewnianych i ceramicznych.

 

 

Płytki dostępne są w trzech różnych kolorach oraz dwóch podstawowych rozmiarach. Dostępne kolory to:

   - niemal biały odcień drewna, dedykowany do jasnych wnętrz lub do wnętrz o ciemnych ścianach, jako kontrast

   - subtelny beż, dedykowany głównie do jasnych wnętrz oraz wnętrz urządzonych w odcieniach brązu

   - wyraźny brąz - dedykowany do wnętrz urządzonych w tzw. kolorach ziemi.

 

 

Dwa dostępne rozmiary to: 16 x 98,5cm oraz 21 x 98,5cm. Wymiary płytek wyraźnie wskazują, że są to płytki emitujące panele podłogowe. Wydłużony kształt w znacznym stopniu ułatwia ich kładzenie i przyspiesza prace. W ofercie znajdują się również dekory w postaci ciętych mozaik, a ścienne wykończenie podłogi stanowią cokoły o wymiarach 7,2cm x 49,1cm. Wszystkie produkty z tej serii charakteryzują się antypoślizgowością na poziomie R10.

 

 


thornoaranzacja-e-plytki.eu

 
Realizacja: CREATIVE-IT, Pozycjonowanie stron: SeoBusiness.pl