najtańsze płytki
płytki cersanit

Tiuga

 

 

Jaki jest sposób na nadanie wnętrzu nowoczesnego, a jednocześnie bardzo eleganckiego klimatu? Recepta jest bardzo prosta! Wystarczy wyposażyć wnętrze w nowoczesne, wysokiej jakości płytki Tiuga z kolekcji My Way. Jest to zachwycający nie tylko jakością wykonania ale także idealnie dobranymi barwami, rektyfikowany gres szkliwiony. Wykonane z niego płytki podłogowe znaleźć mogą się w dowolnych wnętrzach, a ze wzgledu na swoją wytrzymałość, sprawdzą się także na zewnątrz domu.

 

 

Płytki prezentują się przepięknie w każdym wydaniu, ale ich bogaty wybór jest doskonałą propozycją dla perfekcjonistów, którzy chcą mieć duży wpływ na to, jak będzie wyglądało ich otoczenie. W przypadku tych płytek jest to wyjątkowo łatwe, ponieważ można wybierać spośród wielu formatów, jak również kolorów. Wszystkie są dyskretne, stonowane, eleganckie, a jednocześnie nowoczesne, natomiast różnice w kolorach są na tyle duże, że bez problemu możemy dobrać płytki spełniające nasze oczkiwania dotyczące wnętrza.

 

 

Klienci mogą wybierać spośród czterech kolorów płytek: bianco, beige, brown i grafit. Wybór przede wszystkim zależy od tego, czy chcemy mieć jaśniejsze wnętrze, czy też utrzymane w eleganckim, tajemniczym grafitowym kolorze. Jeśli chodzi o kwestię utrzymania płytek w czystości, kolor nie ma większego znaczenia, ponieważ ich gładka, matowa powierzchnia jest odporna na zabrudzenia i czyści się bardzo łatwo. W prosty sposób można więc utrzymać podłogę w nieskazitelnej czystości, bez względu na to, gdzie płytki się znajdą i jak często powierzchnia będzie użytkowana. Uroku płytkom bez wątpienia dodają geometryczne wzory, również dostępne w czterech wariantach, co daje znacznie większe możliwości. Co więcej, wzory mają różne formaty, można więc bez problemu dobrać je do wielkości pomieszczenia. 

 

 

Płytki Tiuga odznaczają się najwyższą jakością, jak przystało na płytki podłogowe - często użytkowaną powierzchnię - które mają służyć długi czas. Odporne na uderzenia i pęknięcia, mogą znaleźć się nie tylko w salonie, ale też w pomieszczeniach o intensywniej użytkowanej podłodze - w korytarzu czy łazience, a także, dzięki doskonałym właściwościom mrozoodpornym - na zewnątrz. Ich elegancki oraz nowoczesny charakter będzie odpowiedni w każdym miejscu i zawsze będzie prezentował się świetnie. Płytki są też bardzo odporne na ścieranie, nie należy więc obawiać się, że szybko stracą początkowy wygląd i urok.

 

 

 
Realizacja: CREATIVE-IT, Pozycjonowanie stron: SeoBusiness.pl