najtańsze płytki
płytki cersanit

Travena

 

 

Płytek firmy Paradyż Ceramika na pewno nie trzeba nikomu przedstawiać, gdyż już od dawna należą one do najbardziej cenionych produktów w tej branży i znane są wszystkim, nawet osobom, które nie miały do tej pory okazji osobiście przetestować tych wysokogatunkowych produktów. Warto to zmienić i zaopatrzyć się na przykład w przepiękne płytki łazienkowe z kolekcji Travena.Styl minimalistyczny zwykle kojarzy się z małą ilością estetycznych przedmiotów, ale łazienka urządzona w takim stylu i wykończona płytkami z kolekcji Travena na pewno będzie prezentować się przepięknie, bez względu na to, jak bardzo będzie ascetyczna. Jest to więc prosty sposób na uszlachetnienie swojego wnętrza, a dekoracyjne elementy świetnie zastąpią wszelkie inne detale aranżacyjne, które nie wszyscy lubią bądź wiedzą jak rozmieszczać.

 

 

Płytki te znakomicie się prezentują i już na pierwszy rzut oka widać, jak wysoką jakość reprezentują - szlachetność i elegancki styl typowy dla firmy Paradyż Ceramika zaprowadzi taki właśnie klimat nawet w najzwyklejszej i stosunkowo niedużej łazience. Wszelkie gusta zostaną więc na pewno zaspokojone, nawet jeżeli są szczególnie wysublimowane. Płytki dostępne są w dwóch kolorach - klasycznym beżu i bardzo klimatycznej, posiadającej zdecydowany charakter barwie brązowej. Połączenie tych dwóch kolorów wygląda szczególnie ciekawie i elegancko i jest to znakomity kompromis kiedy klient nie wie, czy chce mieć ciemną, czy jasną łazienkę. Rektyfikowane, błyszczące płytki ścienne zapewniają wysoką estetykę, co w specyficznym środowisku łazienki nie zawsze jest łatwe, a matowa glazura nadaje pomieszczeniu jeszcze więcej szlachetnej elegancji.

 

 

Płytki podłogowe mogą występować w charakterze mozaik ciętych oraz bardzo dekoracyjnych paneli, które wprowadzają do łazienki ciekawszy klimat i intrygują. Dekoracyjne panele Mogano/Traven przedstawiają delikatne kwiaty stworzone w wyjątkowy sposób, a ich kolorystyka jest wysmakowanym połączeniem obu kolorów płytek. Podobnie jak w przypadku innych produktów pochodzących od tego producenta, także płytki z kolekcji Travena są szczególnie perfekcyjnie wykonane, co czyni je inwestycją na lata w każdym przypadku. Jednocześnie ich ponadczasowy charakter sprawia, że zawsze są modne i można mieć pewność, że szybko nie zajdzie konieczność ich wymiany, zarówno jeśli chodzi o wygląd i trwałość, jak i fakt.

 

 

 
Realizacja: CREATIVE-IT, Pozycjonowanie stron: SeoBusiness.pl