najtańsze płytki
płytki cersanit

Trophy

Trophy_1

 

 

Kolekcja płytek Trophy marki Paradyż dedykowana jest najbardziej wymagającym klientom. Cechuje ją najwyższa jakość wykonania i trwałość, cechy tak istotne przy wyborze właściwych płytek podłogowych. Płytki Trophy zostały wykonane z najwyższej jakości gresu szkliwionego. Swoim wyglądem doskonale imitują drewnianą podłogę, co sprawia, że świetnie będą komponować się zarówno w przestrzeni salonu, jak również w łazience, czy kuchni.

 

 

Najważniejsze jest jednak to, że zachowają przy tym pełną praktyczność. Gwarantują trwałość i niezawodność. Nadają się, by zamontować pod nie ogrzewanie podłogowe, które sprawi, że wnętrze będzie ciepłe nie tylko wizualnie. Takie rozwiązanie należy do ultranowoczesnych i, co więcej, pozwala na puszczenie wodzy fantazji. Można dzięki niemu stworzyć doskonałe wnętrze z trwałą podłogą, która spełni wszystkie nasze oczekiwania. Bez względu na to, czy jesteśmy domatorami, którzy dom traktują jak dobrze strzeżoną twierdzę, a może uwielbiamy gości i rozmowy do białego rana, kolekcja Trophy pomoże nam zbudować odpowiedni klimat i niezwykłą atmosferę wnętrza.

 

 

W skład kolekcji Trophy wchodzą płytki podłogowe w dwóch formatach. Wymiar mniejszej deski wynosi 20 x 60 cm, z kolei większa deska mierzy 21,5 x 98,5 cm. Doskonałym dodatkiem, który wzbogaci kolekcję Trophy, jest mozaika cięta o wymiarach 29,8 x 29,8 cm, a także cokół mierzący 7,2 x 60 cm. Płytki dostępne są w dwóch odcieniach kolorystycznych: beżowym i brązowym. Wykończenie jest matowe, przez co jeszcze bardziej przypomina naturalne, drewniane deski, ale jest od nich dużo trwalsze. Nie wymaga również żadnych specjalistycznych środków czyszczących. Podłogę wyłożoną płytkami z kolekcji Trophy można bez trudu utrzymać w czystości. Co więcej, dwa dostępne kolory umożliwiają wiele różnych stylizacji wnętrza.

 

 

Naturalne drewno pasuje do pastelowych dodatków jak również do odważniejszych i bardziej wyrazistych kolorów.  Gres szkliwiony z kolekcji Trophy łączy w sobie funkcjonalność, prostotę i elegancję. To doskonałe rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy cenią zarówno piękno naturalnego drewna jak i praktyczność płytek. W tej kolekcji oba te elementy znalazły doskonałe połączenie, które pozwoli na stworzenie wyjątkowego i trwałego wnętrza bez względu na to, czy planujemy je umieścić w kuchni, czy w łazience. A może w salonie lub jadalni? Wszędzie będą wyglądały pięknie.

 


Trophy_2

 
Realizacja: CREATIVE-IT, Pozycjonowanie stron: SeoBusiness.pl