najtańsze płytki
płytki cersanit

Varna

płytki do łazienki

 

 

Firma Ceramika Końskie przyzwyczaiła swoich klientów do najwyższej jakości i dotrzymującej jej kroku wyjątkowej stylistyki proponowanych przez siebie produktów. Tak jest również w przypadku wyjątkowej kolekcji łazienkowej o nazwie Varna, w skład której wchodzą przede wszystkim płytki znakomicie naśladujące drewno oraz kamień, a także ozdobne inserta i dekoracyjne listwy. Całość sprawia, że każda łazienka prezentuje się niepowtarzalnie i niezwykle elegancko.

 

 

Większość płytek proponowanych przez firmę Ceramika Końskie to wyjątkowo wyrafinowane propozycje, zachwycające starannością wykonania i wykończenia. Kolekcja Varna jest bogato zdobiona, inserty są doskonałą formą dekoracyjną, ale wrażenie to świetnie przełamują bardzo stonowane w wyrazie płytki drewnopodobne oraz stylizowane na kamienne. Stylistyki te idealnie ze sobą współgrają, tak samo jak wysublimowane kolory delikatnego brązu i beżu. Dzięki nim każda łazienka prezentuje się ciekawie, subtelnie i niezwykle elegancko. Firma Ceramika Końskie należy do najlepszych producentów płytek na rynku - co nie zmienia się to od lat.

 

 

Płytki Varna są na to kolejnym dowodem. Na pewno zaspokoją oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, gdyż są połączeniem niezwykłej jakości i staranności wykonania, ale również dokładności wykończenia i dbania o szczegóły. Produkowane z najlepszych gatunkowo materiałów, są trwałe i odporne. Ich idealnie gładka powierzchnia sprawia, że łatwo można utrzymać je w nieskazitelnej czystości, dzięki czemu każda łazienka prezentuje się jeszcze piękniej. Płytki z tej kolekcji dostępne są w kolorze brązowym, które doskonale imitują drewno, jak rónież w kolorze beżowym, które z kolei są idealnym oddaniem kamieni. Dekoracyjne inserta z motywem kwiatowym występują w dwóch wariantach: A i B, klienci mogą więc tworzyć własne kompozycje według swoich preferencji czy warunków swojej łazienki, jak najlepiej dopasowując całość do swoich oczekiwań.

 

 

Bogaty wybór jest bardzo dogodny również w przypadku pięknych, ozdobnych listew, które dostępne są w aż trzech formatach: 4,8x60 cm, 1,5x60 cm oraz 1,5x60 cm. Daje to możliwość jeszce większego urozmaicenia swojego wnętrza, czyniąc je nie tylko funkcjonalnym, ale także bardzo eleganckim i nowoczesnym. Płytki ścienne o wielkości 25x60 cm mają kolor brązowy i beżowy, podłogowe zaś, w kolorze delikatnego beżu, czynią podłogę niezwykle schludną, mają wielkość 45x45 cm. Są to optymalne formaty, idealnie pasujące do wnętrza każdego rodzaju i znakomicie odnajdujące się zarówno w mniejszych łazienkach, jak i tych większych.

 
Realizacja: CREATIVE-IT, Pozycjonowanie stron: SeoBusiness.pl