najtańsze płytki
płytki cersanit

Verona

płytki do łazienki

 

 

Wielu z nas poszukuje inspiracji do stworzenia swojej wyjątkowej i niepowtarzalnej łazienki. W tym celu nie raz pewnie przeszukujemy tysiące stron z inspiracjami i projektami, ciągle poszukując idealnych rozwiązań, czy to w kwestii kolorystyki, czy wzornictwa. Często też znajdujemy już prawie idealne projekty ale brakuje nam kluczowych elementów – płytek ceramicznych. Jeśli interesują nas typowo klasyczne kolory – czerń i biel, które w całości zaprezentują naszą łazienkę w bardzo nowoczesnym stylu to właśnie seria Verona będzie dla nas idealna.

 

 

Eleganckie i klasyczne rozwiązania pozwolą nam w pełni podkreślić prostotę naszej łazienki, a zarazem sprawią, że będzie ona wygadała nadzwyczaj nowocześnie. Ta inspirująca seria firmy Ceramika Końskie jest ogólnie dostępna w dwóch wariantach kolorystycznych – black i white oraz w wariancie naściennym oraz podłogowym. Te klasyczne dla łazienki kolory pozwolą nam dopasować płytki do praktycznie każdego projektu, a dodatkowo fakt, że płytki naścienne dostępne są w rozmiarze 20x50 centymetrów, ułatwi dopasowanie i zredukuje do minimum czas związany z realizacja projektu. Seria płytek ceramicznych Verona udostępnia również płytki w wersji podłogowej, które swoimi wymiarami 33,3x33,3 cm i gwarancji mrozoodporności nadadzą się nie tylko na idealną posadzkę w naszej łazience, ale również na pokrycie naszego tarasu.

 

 

Żeby projekt naszej łazienki nie wydawał nam się nudny, firma Ceramika Końskie w serii Verona proponuje również mozaiki w rozmiarze 20x20 cm, które w sprytny i kunsztowny sposób sprawią, ze przestrzeń nabierze charakteru i ciekawej linii. Jeśli natomiast interesują nas delikatne kwiatowe inkrustacje to ta właśnie seria również je oferuje, to również dzięki nim nasz projekt nabierze zupełnie nowego wyglądu. Jak wiemy „diabeł tkwi w szczegółach”, żeby więc finalnie nasza łazienka wyglądała na taką z górnej półki.

 

 

W tej serii możemy również zakupić listwy rozdzielające o wymiarach 1,5x50 cm, żeby idealnie wyeksponować przejścia pomiędzy kolorami i poszczególnymi płaszczyznami. Cała seria pozwoli nam stworzyć jedyny i niepowtarzalny projekt. Klasyczne kolory i bardzo nowoczesna linia płytek ceramicznych oraz wstawki z mozaiki lub motywów kwiatowych wykreują wnętrze naszej łazienki w bardzo wyjątkowy sposób. To własnie dzięki jej zastosowaniu będziemy mogli cieszyć się wielopłaszczyznową przestrzenią, czyli dokładnie tak jak lubimy.

 
Realizacja: CREATIVE-IT, Pozycjonowanie stron: SeoBusiness.pl