najtańsze płytki
płytki cersanit

Vulcano

płytki łazienkowe

 

 

Firma Pilch znana jest z doskonałej jakości płytek, których wielkim walorem jest przede wszystkim wysoka klasa ścieralności. Dzięki temu są to bardzo trwałe produkty, inwestowanie w które jest niezwykle opłacalne. Przy tym zawsze odznaczają się znakomitymi walorami wizualnymi i tak jest też w tym przypadku - płytek ceramicznych do łazienki należących do kolekcji Vulcano. Za piękny wygląd płytek Vulcano odpowiada przede wszystkim, bardzo ciekawie prezentujący się motyw kwiatowy.

 

 

Szkice kwiatów na jasnym tle prezentują się bardzo nieszablonowo, w żaden sposób nie nawiązując do typowych kwiatowych dekoracji, krzykliwych i nasyconych kolorami. Jest to więc znakomita i bardzo wysublimowana propozycja dla osób o szczególnie wyrafinowanym guście. Listwy i mozaiki również są bardzo dekoracyjne, ale całość skomponowana jest w taki sposób, że czyni niezwykle subtelne wrażenie, w żadnym wypadku klient nie ma do czynienia z przesadą czy nagromadzeniem ozdób, za co odpowiedzialne są także stonowane w wyrazie i kolorze płytki podstawowe, idealnie matowe i przez to jeszcze bardziej eleganckie, klasyczne, a zarazem nowoczesne.

 

 

Połączenie ciemnych i jasnych pastelowych kolorów nigdy nie wychodzi z mody, jest to więc także ponadczasowa propozycja dla osób ceniących sobie takie względy i wysoką estetykę. Jak wszystkie płytki proponowane przez firmę Pilch, również ceramiczna kolekcja Vulcano, odznacza się najwyższą jakością. IV klasa ścieralności płytek podłogowych powoduje, że nawet w pomieszczeniach intensywnie użytkowanych, płytki przez bardzo długi czas prezentują się nieskazitelnie i są niezwykłą ozdobą wnętrza, a nie tylko elementem funkcjonalnym.

 

 

Najwyższą jakość reprezentują jednak nie tylko najbardziej narażone na intensywne eksploatowanie płytki podłogowe, ale również ścienne oraz wszystkie dodatkowe akcesoria i dekoracje. Dzięki temu można mieć pewność, że w każdym wnętrzu będą przez bardzo długi czas prezentować się tak samo pięknie, jak w pierwszym dniu. Starannie dobrane formaty i kolory płytek Vulcano mają duży wpływ na ich prezencję i wygląd otoczenia. Szare i grafitowe płytki ścienne dostępne są w formacie 30x60 cm, zaś podłogowe, w kolorze podstawowym - 33x33 cm. Dekoracje składają się z 4 elementów, a dodatkowe akcesoria, takie jak mozaiki i dekoracyjne listwy, są ich doskonałym uzupełnieniem oraz świetnym zwieńczeniem całej kompozycji.

 

 

płytki łazienkowepłytki podłogowe

 
Realizacja: CREATIVE-IT, Pozycjonowanie stron: SeoBusiness.pl